Tartine Et Chocolat Ptisenbon Toaletní voda pro děti 100 ml

Není skladem   |  (ID: 18001)
1 038

Popis produktu

Toaletní voda Tartine et Chocolat Ptisenbon, uvedená na trh poprvé v roce 1987, se rychle stala ikonou v kategorii dětských parfémů. Její nezaměnitelná vůně je sestavena tak, aby respektovala citlivost dětského čichu i pokožky. Tento parfém je nejen něžný, ale také hypoalergenní a bez obsahu alkoholu, což zajišťuje, že je bezpečný i pro ty nejcitlivější uživatele.

Složení plné svěžesti a čistoty

Dětská vůně Ptisenbon se otevírá svěžími tóny citronu a galbána, které postupně přecházejí do květinového srdce. Základ tvoří jemné dřevité a mechové akordy s lehkým dotekem pižma, které dodává celkové kompozici teplou a pohodlnou atmosféru. Výsledkem je aroma, které je čisté, svěží a přitom dostatečně jemné, aby bylo vhodné pro děti.

Ideální pro každodenní použití

Toaletní voda Ptisenbon je perfektní volbou pro každodenní použití, ať už pro školní dny, rodinné výlety nebo slavnostní události. Jeho lehkost a svěžest jsou ideální pro mladé, energické osobnosti, které jsou stále v pohybu a objevují svět kolem sebe. Tartine et Chocolat Ptisenbon není jen parfém, je to rituál, který pomáhá vytvářet trvalé vzpomínky. Mnoho rodičů si vybírá tento parfém pro své děti, aby zdůraznili speciální okamžiky a posílili pouto, které sdílejí. S jeho pomocí mohou rodiče učit své děti o důležitosti osobní péče a hygieny, zatímco zároveň vkládají do jejich ranních rituálů něco zábavného a vzrušujícího.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 3.4

(hodnoceno 4x)

  • 50 % zákazníků doporučuje
  • 4x recenze zákazníků

Recenze 4x


Markéta
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Doporučuji všem, kdo mají rádi jemné, "dětské" vůně. Reprezentuje něžnost, čistotu a nevinnost.

  • Naprosto super jemná vůně, vyvolává vzpomínky na dětství. Určitě si najde své příznivce. Moje těhotná dcera mi ji "ukradla", je to jediná vůně, kterou se teď může obklopit:-). Pro mne je to čisté antidepresivum, nastříkané na polštář přivolává krásné sny:-)
  • Protože jde o vůni, kterou mohou i děti, neobsahuje žádný fixátor, a tudíž příliš dlouho nevydrží. Je velice jemná, až podprahová.
Denisa
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Tato vůně je pro děti, popřípadě pro ty, kteří jsou na parfémy alergičtí. Parfém neobsahuje alkohol, tím pádem nemůže dlouho vydržet. Používá se především na oblečení nebo na lůžkoviny. Vůně je svěží, jemná.

M
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Je to pánská vůně.

tatarka
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

omyl naslepo koupená vůně výdrž žádná je sice zvláštní moc květinová neni je spíš jak nějaká buchta nebo jídlo:)) čokoláda s pomerančem trochu do trpkohořka....už nidky víc


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest