Sisley Soir d´Orient Parfémované vody pro ženy

Popis produktu

Stejně jako většina luxusních značek módního průmyslu ani francouzská firma Sisley neodolala a rozšířila svoji působnost do světa kosmetiky a parfémů. Slova vystihující kosmetiku a vůně Sisley jsou především luxus, mimořádná kvalita a také nejvzácnější ingredience. Se Sisley zkrátka nešlápnete vedle. Každá vůně má svůj příběh a je složena z nádherných, pečlivě vybraných esencí. Vytvořeny byly zakladateli Sisley, Hubertem a Isabellou d’Ornano.

Parfémovaná voda Sisley Soir d'Orient je inspirována původní velkolepou vůní Eau du Soir z roku 1990. Ta byla navržena jako dar Isabelle d’Ornano od jejího manžela, hraběte Huberta d’Ornana. Jako oslavu tohoto krásného gesta Sisley pravidelně dodává na trh různé limitované edice věhlasné vůně. V roce 2015 udělala firma krok stranou a vytvořila čistě orientální parfémovou vodu Sisley Soir d'Orient, odkazující právě na klasiku z roku 1990. Parfumér Olivier Pescheux, autor vůně, vytvořil silný orientální parfém s luxusním složením. Horní tóny se otevírají italským citronem a lehce řízným šafránem. Společnost jim dělá aromatické galbanum z Íránu. Střední tóny okouzlují kombinací černého pepře, turecké růže a muškátu z Egypta. Trio, tvořící srdce Sisley Soir d'Orient, se poté volně rozvine do spodních tónu, které voní po pačuli, kadidle a santalovém dřevu.

Smyslné složení parfémované vody Sisley Soir d'Orient se ukrývá ve skvostném, černo-zlatém přepychovém flakonu, připomínající umělecké dílo. Silná vůně pro silnou, emancipovanou ženu, dámu na úrovni, ženu milující luxus a nezaměnitelnost… Těm všem Soir d'Orient učaruje.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 3.2

(hodnoceno 9x)

  • 73 % zákazníků doporučuje
  • 8x recenze zákazníků

Recenze 8x


Ladislav
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Krásná, neotřelá vůně. Rozhodně ne ne pro všechny. Silná a s dlouhou výdrží. Unisex.

  • Vydrž
  • Síla
milca
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Úder hlavy o nos, oblak orientu vyprchá, a pak se už hodně podobá eau de soir. Není špatná, ale nenavnadila mě opustit klasiku eau de soir.

hana
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Podobná-Montale Paris Aoud Queen Roses

holubička
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Aleno, prosím, zkusila byste ji přirovnat k nějaké známé vůni, našla byste podobnost? Děkuji.

Alena
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Vůně je orientální, kouřová. Na začátku má suchou růži, nepatrně bergamotu a celé se to prolíná s kadidlem. Asi po 15 minutách vystoupí do popředí nasládlé dřívko a pačuli, kadidlo se drží na kůži a růže je máslová a hladká. Zůstává dlouhá stopa, která neobtěžuje a je cítit z oblečení i druhý den. Vůně by mohla být unisex. Zajímavá kombinace moderní a tradiční vůně. Cena je příliš vysoká, ale Sisley je něco neopakovatelného.

eva
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

tato vůně těží pouze z toho, že jde o světovou značku, ale musím říci, že je velmi čpavá a nepříjemná. Zaplaví Vás odér tíhy a smutku, není to signifikantní vůně, je odpudivá. Neřekla bych , že je podobná verzi eau... ta je sexy a decentně vyzývavá, takže za mě ne, ale zřejmě si najde své fanynky, a tak to má být.

janca
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

A samozřejmě pět hvězdiček.

janca
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Tuto vůni jsem vyzkoušela pouze z testru, ale dost mě zaujala. Vlastním Eau du soir, tak mě zajímal rozdíl. Vůně Orient je v základě dost podobná verzi Eau.., je však kořenější a temnější. Řekla bych spíš večernější. U obou výdrž maximální i další dny jsem ji cítila na ruce.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest