Nastavení filtrů
Pohlaví Řada
Typ produktu
Cena
-

Sisley

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Sisley

Svěřte svou pokožku do rukou jedinečných rostlinných výtažků a blahodárných esenciálních olejů. Objevte výjimečnou kosmetiku Sisley, která se v 70. letech minulého století stala průkopníkem na poli přírodní kosmetiky a dnes patří k vůbec nejoblíbenějším světovým značkám. Francouzská rodinná firma představuje kvalitní pleťovou, tělovou a dekorativní kosmetiku s přírodními aktivními látkami, stejně jako populární parfémy. Zařaďte do svého zkrášlujícího rituálu hydratační krémy, omlazující séra, účinné čisticí přípravky či spolehlivou opalovací kosmetiku značky Sisley. Ať u máte jakýkoliv typ pokožky, z této nabídky si rozhodně vyberete efektivní cílenou péči.

Sisley a počátky fytokosmetologie

Značku Sisley založil v roce 1976 manželský pár Hubert a Isabelle d’Ornano. Velmi brzy pochopili, že svět rostlin nabízí téměř nekonečné možnosti a že budoucnost kosmetiky patří právě přírodě. Hubert d’Ornano se aktivně zajímal o aromaterapii a fytoterapii už v době, kdy byly tyto obory v plenkách. Jeho vizionářský koncept využití aktivních rostlinných výtažků a esenciálních olejů patřil k vítaným inovacím. Zkoumal samotnou podstatu rostlin, jejich energii, vliv na regeneraci i ochranné systémy a hledal možnosti, jak tyto účinky dopřát i lidské pokožce. Snad právě proto je vedle rostlinných aktivních látek jedním z hlavních pilířů značky Sisley i vědecký výzkum. Kosmetika Sisley je dnes dobře známá pro svou kvalitu, vysokou účinnost, velmi dobrou kožní snášenlivost, viditelné výsledky i radost z používání.

Nejoblíbenější parfémy a kosmetika Sisley

Parfémy Sisley podpoří vaši individualitu a osobitost, k těm nejoblíbenějším bezpochyby patří dámská parfémovaná voda Eau de Soir. Chyprově-květinová vůně bývá často přezdívána královnou mezi parfémy a vy již po prvním přičichnutí pochopíte proč. Ke kosmetickým hitům patří revitalizační pleťová emulze Ecological Compound i komplexní omlazující péče Sisleya Global Anti-Age, zejména pak oční krém z této řady. Na noc si tisíce žen oblíbily regenerační krém Supremya at Night a zákaznice rovněž nedají dopustit na luxusní omlazující olej Sisley Black Rose Precious Facial Oil. Který přípravek vyzkoušíte jako první?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest