Získejte lak na nehty jako dárek k nákupu značky OPI

Neutrogena

Získejte dopravu zdarma k nákupu produktů značky Neutrogena nad 349 Kč. Slevu na dopravu uvidíte v 2. kroku košíku, po výběru dopravy a platby.

Objevte pečující kosmetiku Neutrogena a dopřejte své pleti omlazující proceduru během spánku s nočním krémem Neutrogena Retinol Boost Night Cream.

Akce platí od 20. 9. (0:01) do 26. 9. 2022 (23:59) nebo pro prvních 500 objednávek. Dopravu zdarma lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Neutrogena

Příběh americké značky Neutrogena se začal psát v roce 1930, kdy její zakladatel Emanuel Solaroff založil firmu Natone. V roce 1994 se původně nezávislá značka Neutrogena stala součástí Johnson & Johnson. V současnosti jsou produkty Neutrogena prodávané ve více než 70 zemích světa a nabízejí zákazníkům účinnou péči o pokožku. Každý z produktů je založený na jedinečné receptuře, která propojuje to nejlepší z přírody s nejnovějšími poznatky v oblasti dermatologie.

Péče o pokožku se značkou Neutrogena

Na výrobě produktů spolupracují odborníci z oblasti kosmetologie, dermatologie a estetické medicíny. Výsledkem jsou produkty, jejichž jedinečné účinky spočívají ve vyváženosti přísad slibujících intenzivní hydrataci. V nabídce značky Neutrogena najdete produkty určené pro regeneraci a řady stvořené pro různé části těla včetně rukou, rtů a nohou. Velkou oblibu si vysloužil například krém na ruce Neutrogena Norwegian Formula Nourishing Nordic Berry, který pokožku hydratuje a zjemňuje a okamžitě se vstřebává.

Doprava:
Platba:
Certifikace: