Reminiscence Musc Toaletní vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Toaletní voda Reminiscence Musc je klasická erotizující dámská pižmová vůně, na světovém trhu dostupná již od roku 1970. Tehdy ji spolu s dalšími legendárními vůněmi Ambre a Patchouli uvedl francouzský šperkařský a parfémový dům Reminiscence. Společnost je dodnes v rodinných rukou a stále produkuje nové parfémy. Jsou pod nimi podepsaní významní tvůrci vonných kompozic: Fabrice Pellegrin, Mathieu Nardin, Zoe Coste, Jacques Flori, Mélanie Carestia, Maurice Roucel či Lucas Sieuzac.

Neodolatelné pižmové, mandlové a pudrové tóny

Velmi ženský parfém Reminiscence Musc otevírá vůně bílých květů a ylang-ylang. Jeho srdce vytvářejí mandle spolu s pudrovými tóny. Základu a celé kompozici vládne smyslná vůně pižma, ambry a kumarinu. Toaletní vodu Reminiscence Musc vynosíte celoročně, ale přece jen lépe vynikne v chladnějším počasí.

Chcete poznat vůni pižmového mandlového nebe…?

Vybíráme z řady zahraničních online recenzí toaletní vody Reminiscence Musc: „Jemný sexy parfém se silným ylang-ylang.“ „Působí jako objetí od milovaného člověka.“ „Většinou nosím Patchouli a pro změnu Musc.“ „Vyzkoušela jsem hodně pižmových vůní a tato patří mezi mé nejoblíbenější. Pižmo je v ní jemné a pozvolna získává sladký nádech. Ovšem opětovným navoněním se dostanete do pižmového mandlového nebe!“ „Příjemně nasládlá, mýdlovitá, patrně nejčistší pižmová vůně. Pro uživatelky, které nechtějí animální pižmo.“

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest