Police Sport Toaletní vody pro muže

Skladem   |  (ID: )
225
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Toaletní voda Police Sport je moderní sportovní vůně pro dynamického, svobodomyslného muže, který miluje soutěživost a užívá si života na sto procent. Orientální kompozice zaujme harmonií šťavnatých ovocných a prohřívajících dřevitých složek. Hodí se k celoročnímu, zejména dennímu nošení. Sportovně založení muži ji mohou nosit i do práce a k večerním neformálním příležitostem. Toaletní vodu aplikujte během dne opakovaně.

Vůně odrážející italský temperament

Pánský parfém Police Sport rozehrávají akordy svěžího zeleného jablka a jiskřivých citrusů. Po chvíli následuje kořenité srdce složené z indonéského hřebíčku a orosené růže. Elegantní základ obsahuje cedrové dřevo, smyslné pižmo, krémovou vanilku a hřejivou ambru – jantarovou pryskyřici. Vůně Police Sport se zrodila ve slunné Itálii a odráží tamní temperament. Dopřejte si ji na povzbuzení i vy!

Sportovní toaletka od osvědčené značky

Značka Police se těší přízni parfémových fanoušků z celého světa. Na trhu je od roku 1983 a mezi její vyznavače patří rovněž slavný italský fotbalista Paolo Maldini nebo americký herec Bruce Willis. Značka Police se zpočátku prosadila módními slunečními brýlemi a pak i dalšími doplňky včetně parfémů pro mladé a mladistvě smýšlející spotřebitele. Nechte nyní toaletní vodu Police Sport, aby doprovodila vaše sportovní a volnočasové aktivity. Na vonný doplněk osvědčené značky se můžete vždy spolehnout.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest