Philipp Plein

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Philipp Plein

Parfémy Philipp Plein reprezentují novodobý luxus. Jejich čistý, jednoduchý černý styl a rebelství oslovuje především mladší, umělecky založené spotřebitele. U všech vůní Philipp Plein se můžete plně spolehnout na nejvyšší jakost surovin a řemeslnou zručnost.

Philipp Plein: móda a vůně pro akční život bez omezení

Svébytnou švýcarskou módní značku Philipp Plein založil stejnojmenný a dnes velmi úspěšný německý módní návrhář a vystudovaný právník (ročník 1978). Prémiová dámská, pánská i dětská móda Philipp Plein, výrazně viditelná od roku 2008, se prodává ve stovkách obchodů po celém světě včetně značkových. Přepychové a extravagantní oděvy značky Philipp Plein vyhledávají zejména rappeři. Mezi celebrity, které s ní spolupracovaly, patří Mischa Barton, Lindsay Lohan, Snoop Dogg, Rita Ora, Naomi Campbell či Paris Hilton. V roce 2019 se společnost Philipp Plein zaměřila také na tvorbu vonných doplňků.

Parfémy se dvěma slavnými podpisy: Philipp Plein a Alberto Morillas

Muže i ženy nadchne unisex vonný doplněk Philipp Plein The $kull (2019) s převahou vodních, kožených a sexy pryskyřičných akordů. Pro moderního muže bez limitů je určena pikantní dřevitě-kožená parfémovaná voda Philipp Plein No Limit$ (2020). V jejím bohatém složení se vyjímá černý pepř, hořká čokoláda, bourbonská vanilka, kadidlo, kůže a dřevo. Tento propracovaný, dlouhotrvající vonný mix vás doladí zvláště večer. Přímo gejzírem svěžesti pro den i noc je toaletní voda Philipp Plein No Limit$ Super Fre$h (2021). Stejně jako výše jmenované předchůdkyně ji vytvořil mistr parfémář Alberto Morillas. Protože vůni zdobí flakon v podobě exkluzivní kreditní karty v hodnotě miliardy dolarů, je skvělým tipem na dárek pro významného muže ve vašem životě.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest