PAYOT Roselift Collagéne

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě PAYOT Roselift Collagéne

Filozofie značky PAYOT „Slow Age“ si neklade za cíl se stárnutím bojovat, ale spíše ho oddalovat. Kosmetická řada PAYOT Roselift Collagéne ženám zpříjemňuje každý den růžovou barvou a především jemnou péčí okvětních plátků růže, královny francouzského bylinářství. Využívá ovšem i vědeckých poznatků pro dosažení plné a zářivé pokožky v každém věku.

PAYOT Roselift Collagéne: řada pro viditelné zpevnění, lifting a rozjasnění zralé pleti

Řada PAYOT Roselift Collagéne pokryje veškeré potřeby zralé pleti obličeje v denní i noční dobu. Najdete v ní liftingový denní pleťový krém, zpevňující noční pleťový krém, liftingový oční krém i pleťové sérum. Přípravky v součinnosti vypínají a zhutňují pleť, navracejí mladistvý vzhled, rozjasňují, osvěžují, redukují tmavé kruhy a otoky pod očima.

Ženské sebevědomí podporuje v této kosmetice patentovaná aktivní látka ROSActive, získaná z damašské růže, bohatá na oligosacharidy. Opět aktivuje metabolismus fibroblastů, jejichž aktivita se s věkem zpomaluje. Dalším kouzelníkem je posilující peptid, který stimuluje produkci kolagenových vláken pro obnovení objemu pokožky.

Už jste objevila blahodárnost kosmetického séra?

Kosmetické sérum obsahuje mimořádně vysoké množství účinných látek, tudíž okamžitě zlepší stav vaší pleti a urychlí její zregenerování. Nanáší se ráno i večer po kapkách na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu jemným vklepáváním, ještě před aplikací krémů. Pokud léta letí a vy ještě sérum ve své kosmetické výbavě nemáte, doporučujeme vám vyzkoušet zpevňující pleťové sérum PAYOT Roselift Collagéne, které je dvakrát koncentrovanější než denní a noční krémy z této kosmetické řady. Sérum je dobré čas od času vystřídat. Vynikající přípravky tohoto typu mají v nabídce také další značky, které vedeme: Frais Monde, Clinique, Guerlain, Clarins, Estée Lauder, Shiseido, Sisley, Juvena či NUXE.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest