PAYOT

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce PAYOT

Dopřejte si s luxusní kosmetikou PAYOT výjimečný kosmetický zážitek! Pleťová a tělová péče této francouzské značky povýšila každodenní péči o pleť v jedinečný rituál plný potěšení. Užijte si překrásné vůně, příjemné textury a inovativní složení vašich oblíbených přípravků. Vaše krása je ve vašich rukou, pojďte si ji hýčkat pomocí oblíbené kosmetiky PAYOT.

Tajemství ženské krásy

Zakladatelka společnosti, doktorka Nadia Payot byla ženou s obrovskými lékařskými znalostmi, jasnou vizí a touhou probudit krásu v každé ženě. Přátelství s hvězdnou baletkou Annou Pavlovovou ji inspirovalo k vytvoření unikátní obličejové gymnastiky pro mladistvý vzhled pleti. Protože když pravidelným tréninkem můžete udržovat ve formě své tělo, proč by si stejně tak nemohla pleť obličeje uchovat svou pružnost, pevnost a svěžest? Efektivní technika modelace obličeje zahrnuje 42 pohybů a v exkluzivních salonech PAYOT se využívá dodnes.

Profesionální kosmetika PAYOT

Objevte recept na krásu, schovaný v legendárních zaoblených kelímcích a lahvičkách, které našly inspiraci v liniích ženského těla. Dlouhotrvající výzkum v laboratořích PAYOT vedl ke vzniku dnes již legendárních pleťových i tělových přípravků s účinnými aktivními látkami i výbornou kožní snášenlivostí. Kosmetické salony PAYOT najdete po celém světě a strávíte v nich výjimečné chvilky, na něž díky pečujícím přípravkům můžete navázat i ve vlastní koupelně. Stane se kosmetika PAYOT i vaším věrným průvodcem péčí o pleť?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest