Získejte sprchový gel Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zdarma k nákupu Vivaco nad 229 Kč.

Paco Rabanne Olympéa Aqua Légère Parfémované vody pro ženy

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Parfémovaná voda Paco Rabanne Olympéa Aqua Légère z roku 2018 je přímo božská vůně, která oslavuje bájné olympské bohy. Obsahuje energii vodního živlu, životodárného slunce a širého nebe. Vše je ale zmodernizováno: představte si nádherné bohyně a charismatické bohy, oděné do bílých hávů, ozdobené zlatem, klapot vysokých podpatků, tetování na snědé kůži, bílá okřídlená auta a všudypřítomný erotický náboj, jemuž neodolá ani pyšný Zeus…

Slaně vanilková vůně pro moderní bohyně

Parfém Paco Rabanne Olympéa Aqua Légère otevírají květy citronovníku doplněné o kapku hravé klementinky. V srdci vás oslní slunečné tóny, které kontrastují s bílými vodními květinami, jasmínem a leknínem. Neodolatelný sladko-slaný základ vytváří symfonie tónů z šedé ambry, vanilky a soli, zjemněná hebkým dotekem kašmírového dřeva. Ponořte se jako vodní nymfa do bazénu plného svěžesti!

Antika a řecká mytologie je stále inspirující

Antičtí filozofové, umělci a vědci položili základy naší civilizace. Také řecká mytologie a olympští bohové jsou stále inspirující. Mezi nejznámější patří 6 dvojic: Zeus a Héra; Poseidon a Démétér; Apollón a Artemis; Áres a Afrodíté; Hermés a Hestia; Héfaistos a Athéna. Olympanům nejsou cizí žádné lidské vlastnosti, ovšem jsou také nesmrtelní, tajemní a nevypočitatelní. Se smyslnou vůní Olympéa Aqua Eau de Parfum Légère se i vy budete každý den cítit jako bohyně.

Hodnocení 5.0

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: