Paco Rabanne

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Paco Rabanne

Značka Paco Rabanne oslovuje sebevědomé ženy a muže, kteří jsou rádi středem pozornosti. Vůbec se netají tím, že podporuje sex-appeal. Mezi její hity patří silné sladké kompozice 1 Million (2008) a Lady Million (2010) či Paco Rabanne Pour Homme (1973), silnější kořeněná vůně pro městského muže, který přes den chodí do kanceláře a po večerech se rád baví. Roku 1995 se zrodila rebelská pánská vůně XS, zakladatelka sérií XS a Black XS. Dopřejte si vůně značky Paco Rabanne – vždy koktejly plné svěžesti a euforie s dotekem nadčasové elegance.

Paco Rabanne: Značka, která se nestydí za luxus

Původem španělský módní návrhář Paco Rabanne (ročník 1934) vystudoval ve Francii architekturu, nakonec se však od roku 1966 profesně věnoval módě. Největší slávu získaly jeho extravagantní šaty z plastových či kovových dílků a drátů. V roce 1992 představil své modely španělskému královskému páru na světové výstavě v Seville. Proslulé jsou i jeho parfémy, už od první dámské kompozice Calandre z roku 1969. „Design flakonů vůní 1 Million a Lady Million je vytvořený v zlatých odstínech, které představují sílu, bohatství a luxus. Zlato svádělo lidi ve všech civilizacích i náboženstvích. Je všude kolem nás – v architektuře, designu, špercích, doplňcích i módě,“ přiblížil své priority Paco Rabanne.

Další populární vůně značky Paco Rabanne

Kromě jmenovaných vůní je žádaná také dámská květinově-orientální parfémovaná voda Paco Rabanne Pure XS, která vstoupila na trh roku 2018, krátce po úspěšné pánské verzi. Definuje ji afrodiziakální ylang-ylang, s nímž se zajímavě prolíná popcorn. Legendární pánskou vůni 1 Million následuje energická toaletní voda Paco Rabanne 1 Million Cologne (2015). „Nádherná moderní vůně pro akčního muže,“ říká o ní v recenzi paní Jitka. Ženskou svůdnost podporuje parfémovaná voda Paco Rabanne Lady Million Lucky (2018). Zahrnuje vše, co si moderní asertivní dáma může přát: smyslné ovocné, květinové, dřevité i gurmánské tóny. A s vůní Paco Rabanne Olympéa Aqua Eau de Parfum Légère (2018) se budete každý den cítit jako bohyně… Poutavé jsou i série parfémů Invictus a Ultraviolet. Značka Paco Rabanne rozhodně stojí za prozkoumání!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest