Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Opalovací kosmetika

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Opalovací kosmetika

Opalovací kosmetika je nezbytná k ochraně a regeneraci sluncem namáhané pleti. Kosmetika na opalování ochraňuje pokožku před škodlivým UV zářením a přitom ji hydratuje i vyživuje. Kosmetika po opalování umocní efekt slunění a účinně zregeneruje pleť. Působivé opálení ovšem získáte i bez pobytu na slunci, a to díky samoopalovacím přípravkům. Moderní opalovací kosmetika nezanechává mastný film, snadno se nanáší a vstřebává.

Rozdělení sortimentu opalovací kosmetiky

Opalovací kosmetika zahrnuje opalovací přípravky na obličej, opalovací přípravky na tělo, přípravky po opalování, samoopalovací přípravky a balzámy na rty se SPF. Základním kritériem výběru opalovací kosmetiky je ochrana SPF: nízká 1–15, střední 16–30, vysoká 31–50 a velmi vysoká 50+. Ochranný faktor zjednodušeně znamená násobek doby, po kterou můžete být na slunci bez rizika spálení. Nezapomeňte, že dětská citlivá pokožka potřebuje speciální opalovací přípravky.

Tipy na osvědčené značky opalovací kosmetiky

Mezi značkami opalovací kosmetiky u nás vynikají PIZ BUIN, Collistar, Rimmel London, Eucerin či Malibu. Vyzkoušejte třeba opalovací emulzi na obličej Eucerin Sun Photoaging Control Sun Fluid SPF50, která vám poskytne velmi vysokou UV ochranu a díky kyselině hyaluronové oddálí stárnutí pleti obličeje. Populární jsou rovněž voděodolné dámské opalovací přípravky na tělo PIZ BUIN Tan & Protect Tan Accelerating Oil Spray s různě vysokými ochrannými faktory. Dětem naši zákazníci nejčastěji pořizují sprej na opalování Eucerin Sun Kids Sensitive Protect Sun Spray SPF50+.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest