NUXE Sun

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě NUXE Sun

Název značky NUXE, jedničky ve francouzské lékárenské kosmetice, je zkratkou ze slov nature a luxe – tedy příroda a luxus. Dopřejte si na vytoužené dovolené v páru či s celou rodinou přepych unisexové opalovací kosmetiky NUXE Sun! Bude chránit a hýčkat celé vaše tělo a poskytne potěšení i dalším smyslům – nosu svou svůdnou vůní a očím honosným zlatým designem.

NUXE Sun: rozmazlující opalovací kosmetika pro ženy i muže

V unisex řadě NUXE Sun najdete znamenitá opalovací mléka, oleje, krémy, fluidy na obličej i celé tělo. Kromě nich je k dispozici také šampon po opalování, určený k péči o vlasy i pokožku. Typicky na letní dovolené u moře dokáže celé tělo zbavit zbytků chloru, soli, UV filtrů a písku. Velmi žádaný je opalovací fluid na obličej NUXE Sun Light Fluid SPF50, přípravek s lehkou texturou vyhovující normální i smíšené pleti. Pokožce žen i mužů poskytuje spolehlivou ochranu před UV zářením, dehydratací, tvorbou pigmentových skvrn a navíc vás oslní vůní květů tiaré, sladkého pomeranče a vanilky. Věděli jste, že za předčasné stárnutí pleti může až z 90 % slunce? S přípravky NUXE Sun toto riziko minimalizujete.

Správné použití kosmetiky z řady NUXE Sun

Opalovací kosmetiku NUXE Sun naneste na pokožku v dostatečném množství už půl hodiny před opalováním. Během dne aplikaci zopakujte dle potřeby, hlavně po plavání nebo osušení ručníkem. Nedostatečné množství opalovací kosmetiky NUXE Sun snižuje úroveň ochrany před sluncem. Je-li to možné, vyhněte se pobytu na přímém slunci mezi 11. až 15. hodinou. Avšak v této době je třeba pokožku chránit opalovacími přípravky i ve stínu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest