NUXE Crème Prodigieuse Boost

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě NUXE Crème Prodigieuse Boost

Uznávaná francouzská značka NUXE kombinuje ve svých produktech zázraky přírody s vyspělostí farmaceutické vědy a zároveň probouzí smysly uživatelů vzrušujícími aromaty. Pro ženy od 25 let věku vyvinula multikorekční anti-aging péči o pleť NUXE Creme Prodigieuse Boost, která se těší velké oblibě. Pokud vás znepokojuje dehydratovaná, suchá či mdlá pleť, první linky a vrásky, sáhněte s plnou důvěrou právě po řadě NUXE Creme Prodigieuse Boost.

NUXE Creme Prodigieuse Boost: omlazující kosmetika nové generace

Řada NUXE Creme Prodigieuse Boost zahrnuje kolekci pečujících produktů, které zmírňují vlivy a dopady hektického životního stylu na pokožku. Tato kosmetika nové generace, obohacená o antioxidační komplex s jasmínovým květem, posiluje mechanismy pokožky v boji proti stresu, únavě, znečištění a zároveň respektuje její přirozenou rovnováhu. Výsledkem je svěží, plnější a jasnější pleť i za náročných okolních podmínek.

Luxusní péče s vůní jasmínu, liči a pižma

Textury produktů z řady NUXE Creme Prodigieuse Boost jsou nasycené svěžestí, která se během mrknutí oka přenese do pokožky. Dopřejte si matující gelový krém nebo jeho hutnější verzi pro sušší pokožku, inovativní sérum, netónovaný vyhlazující primer 5v1 pro dokonalou pleť i bez make-upu, mimořádně osvěžující oční krém nebo noční balzám obohacený o makadamový olej. Smyslnost ikonické vůně NUXE pozvedává svěží, pulzující harmonie květu jasmínu, energie růžového liči a erotizující pižmový základ. Oku zase lahodí něžný růžový design řady.