NUXE Very Rose

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě NUXE Very Rose

Chcete být už při běžné kosmetické péči celá provoněná růžemi? Pak by se ve vaší koupelně měla usadit dámská řada NUXE Very Rose, poskytující tělu vyčištění, výživu a hydrataci s aromatickým dotekem okvětních plátků růží…

NUXE Very Rose: kosmetické rituály s láskyplnou vůní růže

V oblíbené dámské kosmetické řadě NUXE Very Rose najdete micelární vodu, odličovací mléko, jemnou čisticí pěnu, hydratační pleťový sprej, peeling, přírodní balzám na rty i různé krémy – také v rámci atraktivních dárkových sad. Produkty z řady NUXE Very Rose obsahují růžovou vodu nebo růžový olej a až 98 % složek přírodního původu. Mnoho benefitů nabízí například hydratační pleťový sprej či mlha NUXE Very Rose: pleť osvěžuje, dočišťuje, zklidňuje, hydratuje, tónuje i změkčuje. Můžete jím zakončit své večerní kosmetické rituály, ale také ho mít po ruce v terénu, kde vám poskytne úlevu od letních veder nebo ve stresových chvilkách.

Objevte s francouzskou značkou NUXE kouzelnou moc přírody

Značka NUXE, působící už od roku 1957, je dnes hvězdou francouzské lékárenské kosmetiky i anti-aging starostlivosti. NUXE uspokojí každou věkovou kategorii i typ pleti. Produkty se snadno používají a krásně voní – zvláště řada NUXE Very Rose – takže poskytují požitky pro více smyslů. Přírodní kosmetika NUXE nezahrnuje parabeny, minerální oleje, látky živočišného původu ani peelingové plastové mikročástice. Také se v žádné fázi vývoje a výroby netestuje na zvířatech. Tak si ji prostě přihoďte do virtuálního košíku. Cenově dostupnými produkty NUXE uděláte radost sobě i blízkým ženám!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest