Narciso Rodriguez For Her Musc Nude Dárková kazeta parfémovaná voda 50 ml + tělové mléko 50 ml

Popis produktu

Na začátku třetího tisíciletí se objevila jako blesk z čistého nebe toaletní voda Narciso Rodriguez For Her, kterou brzy následovala stejnojmenná parfémovaná voda. Čím tak zaujaly světovou veřejnost i odborníky? „V základu obou je pačuli a pižmo, zvláštní kombinace, která voní suše, dřevitě, zaprášeně, a zároveň mošusově hřejivě a čistě. Působí tajemně, netradičně a elegantně,“ vysvětluje parfémová expertka Adéla Bartlová, která doporučuje vyzkoušet obě varianty a pak si vybrat tu, která se více hodí k vašemu osobnímu vnímání.

Narciso Rodriguez For Her: rozkošnická dámská vonná řada

Módní návrhář Narciso Rodriguez se proslavil tvorbou takzvaných moderních chypre vůní. Náleží mezi ně i toaletní voda For Her (2004) v černém flakonu a parfémovaná voda For Her (2006) v růžovém flakonu. (Krabičky vůní mají vždy opačnou barvu.) Řada Narciso Rodriguez For Her má jednoznačné sexuální vyjádření, čímž hned po svém uvedení způsobila pořádný rozruch. Všechny parfémy z řady Narciso Rodriguez For Her perfektně podtrhnou sebevědomí, jemnost a šarm současné ženy. Sáhne po nich přirozená svůdnice, ale i romanticky založená dáma, která si chce dodat kuráž.

Narciso Rodriguez Pure Musc – ještě „pižmovější“ varianta

V roce 2019 řadu obohatila parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc, kterou lze i mísit s předešlými vonnými díly. Tato kompozice je souhrou opojné vůně bílých květin, erotizujícího pižma a dřevitého kašmeranu. Animální pižmo jí dodává pronikavost, sladké okvětní plátky něhu a kašmeran pohlazení jako kašmírovou vlnou. Uvidíte, že dáte za pravdu výroku: „Smyslnosti, tvé jméno je Narciso Rodriguez For Her…!“

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Recenze

Adéla Bartlová

Narciso Rodriguez for Her je TA vůně, která nás krátce po začátku nového tisíciletí naučila milovat moderní chypre, a zároveň nás zmátla, a pořád ještě mate, dvěma verzemi, které vůbec nevoní podle toho, jak vypadají: ta růžová voní temněji než černá!

 

V době, kdy byla představena Narciso Rodriguez for Her Eau de Toilette (černý flakon, růžová krabička, na trh přišla jako první), právě začalo být velmi módní používat v parfémech hodně pačuli. Vůně, ve kterých byla tato ingredience hlavní, nakonec dostaly vlastní kategorii, označovanou jako "moderní chypre". Ta je dnes v parfumeriích zastoupená opravdu hojně - ale Narciso má mezi nimi stále výsadní postavení.

 

Verze Eau de Parfum (růžový flakon, černá krabička) byla uvedena asi 2 roky po toaletce. Každá z těch dvou je jiná, ale jedno mají stejné: jejich základ obsahuje pačuli a pižmo. Je to zvláštní kombinace, která voní suše, dřevitě, zaprášeně, a zároveň mošusově hřejivě a čistě. Působí tajemně, netradičně a elegantně. Eau de Parfum obsahuje také výraznou růži (možná proto růžový flakon), nutno říct, že mošusově sametová růže s černočerným pačuliovým základem je kombinace, do které se dost možná zamilujete tak, že se z Narcisa stane vaše stálice. Eau de Toilette v sobě nemá růži, ale ambru a bílé květiny. Ty spolu s pižmem vytvářejí krémový, máslově sytý akord, který kontrastuje se zastřenou zemitou pačuli, a výsledný efekt je tak zase úplně jiný než u Eau de Parfum. Doporučuji proto vyzkoušet obě varianty a vybrat si tu, která vám sedne nejlépe.

 

„Ada pro Elnino.cz“

Celkové hodnocení

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest