Narciso Rodriguez For Her

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Narciso Rodriguez For Her

Na začátku třetího tisíciletí se objevila jako blesk z čistého nebe toaletní voda Narciso Rodriguez For Her, kterou brzy následovala stejnojmenná parfémovaná voda. Čím tak zaujaly světovou veřejnost i odborníky? „V základu obou je pačuli a pižmo, zvláštní kombinace, která voní suše, dřevitě, zaprášeně, a zároveň mošusově hřejivě a čistě. Působí tajemně, netradičně a elegantně,“ vysvětluje parfémová expertka Adéla Bartlová, která doporučuje vyzkoušet obě varianty a pak si vybrat tu, která se více hodí k vašemu osobnímu vnímání.

Narciso Rodriguez For Her: rozkošnická dámská vonná řada

Módní návrhář Narciso Rodriguez se proslavil tvorbou takzvaných moderních chypre vůní. Náleží mezi ně i toaletní voda For Her (2004) v černém flakonu a parfémovaná voda For Her (2006) v růžovém flakonu. (Krabičky vůní mají vždy opačnou barvu.) Řada Narciso Rodriguez For Her má jednoznačné sexuální vyjádření, čímž hned po svém uvedení způsobila pořádný rozruch. Všechny parfémy z řady Narciso Rodriguez For Her perfektně podtrhnou sebevědomí, jemnost a šarm současné ženy. Sáhne po nich přirozená svůdnice, ale i romanticky založená dáma, která si chce dodat kuráž.

Narciso Rodriguez Pure Musc – ještě „pižmovější“ varianta

V roce 2019 řadu obohatila parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc, kterou lze i mísit s předešlými vonnými díly. Tato kompozice je souhrou opojné vůně bílých květin, erotizujícího pižma a dřevitého kašmeranu. Animální pižmo jí dodává pronikavost, sladké okvětní plátky něhu a kašmeran pohlazení jako kašmírovou vlnou. Uvidíte, že dáte za pravdu výroku: „Smyslnosti, tvé jméno je Narciso Rodriguez For Her…!“

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest