Naomi Campbell Prêt à Porter Parfémované vody pro ženy

Popis produktu

Parfémovaná voda Naomi Campbell Pret a Porter vystihuje moderní sebevědomou a rozhodnou ženu, která se nezalekne žádné výzvy. Její diář je plný pracovních povinností, ale i večerních a víkendových odpočinkových aktivit. A právě parfémovaná voda Pret a Porter od slavné TOP modelky Naomi Campbell je doplňkem, který tuto dámu spolehlivě doprovodí na jakékoli místo.

Vůně pro parádnice a parfémové labužnice

Ovocně-květinový parfém Pret a Porter, ukrytý v líbezném štíhlém flakonku, startuje šťavnatými tóny hrušky, borůvek a bergamotu. Jeho srdce patří fialkám, růžím a pivoňkám. Kompozici uzavírá dotek broskve, uvolňujícího pačuli, nasládlé vanilky a dalších gurmánských složek. Dolaďte svůj outfit elegantní a svůdnou dámskou vůní Naomi Campbell Pret a Porter!

Pret a Porter: Dokonalá série k vrstvení

Vonná kompozice Pret a Porter z roku 2016 ztělesňuje vášeň Naomi Campbell pro módu. Vůně je k dispozici jako 30ml parfémovaná voda, 15, 30 a 50ml toaletní voda, 75ml deodorant, 150ml sprchový gel a 150ml tělové mléko. Pořídíte-li si celou řadu, vaše pleť bude nádhernou růžově-broskvovou vůní prosycená od rána do pozdní noci. Přes den se o to postará sprchový gel, tělové mléko a toaletní voda, v noci pak smyslná parfémovaná voda… Můžete vyzkoušet i kompozice Silk Collection (2017) a Absolute Velvet (2018), rovněž ze série Pret a Porter. První se zakládá na vanilce, druhá na hrušce a pižmu.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest