Nastavení filtrů

Naomi Campbell

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Naomi Campbell

Značka slavné TOP modelky Naomi Campbell vystihuje moderní sebevědomou ženu, která se nezalekne žádné výzvy. Její diář je plný pracovních povinností, ale i odpočinkových aktivit, aby byl každý týden vyvážený. Parfémy a kosmetika značky Naomi Campbell vás spolehlivě doprovodí od rána do noci, kamkoli si budete přát, a jsou cenově dostupné. Mezi produkty firmy naleznete i deodoranty bez obsahu hliníku, například Queen of Gold. Tato série voní luxusem, bohatstvím a svůdností, jednoduše ryzí ženskostí. Dopřejte si do své sbírky vůně podepsané Naomi Campbell!

Naomi Campbell: Značka ohnivě krásné modelky

Supermodelka Naomi Campbell (ročník 1970) je známá exotickým vzhledem a ohromujícím stylem. Kromě veleúspěšné kariéry v modelingu se zaměřila i na další oblasti: vydala knihu, účinkovala ve filmech, videoklipech nebo v seriálu Empire, investovala do řetězce restaurací, působí v charitě a také vstoupila do světa vůní. Od prvního, dnes již legendárního parfému Naomi Campbell (1999) ušla tato zajímavá žena dlouhou cestu. Všechny parfémy, které uvedla na trh do roku 2018, jsou určené pro ženy.

Žádané vůně Pret a Porter, Private, Bohemian Garden…

Vyzkoušejte například populární ovocně-květinovou parfémovanou vodu Pret a Porter (2016), která ztělesňuje vášeň Naomi Campbell pro módu. Je plná broskví, růží a sladkostí. Jejími následovnicemi jsou vůně Silk Collection (2017) a Absolute Velvet (2018). Lákavá je také série vůní a doprovodné kosmetiky Private (2016). Flakony parfémů Private a dalších kompozic z kolekce nazvané Naomi Campbell napodobují nalakovaný nehet – mocnou ženskou zbraň. Velkému zájmu se mezi nimi těší i květinově-ovocná toaletní voda Bohemian Garden (2016). Inspiroval ji uvolněný život francouzských bohémů, kteří si plnými doušky vychutnávají každý okamžik svého jedinečného života. Paní Lenka o ní říká v online recenzi: „Vůně je sice květinová, ale není těžká ani obtěžující, jak to u květinovek někdy bývá, ba naopak – je svěží, plná, sytá a šťavnatá, ke konci do zelena. Nádhera.“

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest