Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free
Přírodní

Na opruzeniny

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Na opruzeniny

Zákeřné dětské opruzeniny dokážou rodiče pořádně potrápit. Co vlastně označují a jak jim předcházet? Opruzeniny se říká zarudnutí a podráždění pokožky, které může vzniknout na zadečku, ale i jinde na tělíčku kojence či batolete. Typicky se opruzeniny objevují, když je pokožka miminka dlouhodobě vlhká, případně v těsném v kontaktu s plenou nebo oblečením. Pamatujte – opruzeniny jsou normální součástí mateřství a nemusíte se za ně stydět. Mohou se objevit, i když o své malé sluníčko pečujte, jak umíte nejlíp!

Jak na opruzeniny

Nezoufejte, existuje spousta způsobů, jak opruzeninám předejít. Především si dávejte pozor na pleny. Vyměňujte je často, aby byly čisté a suché. Při přebalování sáhněte po přírodních a hypoalergenních kosmetických produktech na opruzeniny. Také průběžně dbejte na to, ať nejsou dítěti plenky příliš malé, nebo naopak velké. Pokud můžete, dopřávejte miminku během dne chvilky bez plenky, ať se pokožka vysuší. Důležité je také nechat kůži miminka volně dýchat a nedávat mu příliš těsné oblečení. Rozmazlujte ohrožené oblasti tělíčka i během koupání a snažte se zamezit dětskému škrábání. A co když už je to tam? Nepanikařte. Stačí aplikovat speciální mastičku na opruzeniny, která pomůže kůži uzdravit a ochrání ji před dalším podrážděním.

Péče o pokožku jako priorita

Klíčem k vitální dětské pokožce je každodenní kosmetická péče. Používejte jemné a bezpečné výrobky, které jsou určené přímo pro vaše maličké andílky. Otestujte třeba hypoalergenní, z 96 % přírodní krém na přebalování, zaměřený na prevenci vzniku opruzenin. Jeho hlavní ingrediencí je termální voda Uriage, která zklidňuje, vytváří ochrannou bariéru, ale také osvěžuje a hojí poškozenou pokožku. Dalším pomocníkem může být jemný čisticí krém na oblast plenek nebo pečující veganský krém s oxidem zinečnatým, z 99 % přírodní. Z aktuální nabídky produktů na opruzeniny si jistě vyberete.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest