Montale Attar Parfémované vody

          
Skladem 1 až 3 ks   |  (ID: )
1 699
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Jste milovníci erotizujících orientálních vůní, které dovedou pořádně rozehřát? Pak vás jistě osloví ambrově-květinová parfémovaná voda Montale Attar pro ženy i muže, uvedená v roce 2005. Jako hlavní složku využívá bulharskou růži, s níž se snoubí oud a santal. Tvůrcem vůně Attar je zkušený, v Saudské Arábii vyučený parfémář Pierre Montale, spojující svými díly pohádkový Orient a soudobou Evropu.

Co vystihuje unisexový parfém Montale Attar?

  • velmi intenzivní, trvanlivá EdP pro silné osobnosti,
  • celoroční vonný doplněk pro večerní i denní nošení,
  • nejsilnější ingredience – láskyplná bulharská růže,
  • doprovodný oud (agarové dřevo) a santalové dřevo,
  • luxusní zlatý flakon, který vůni zároveň dobře chrání.

Náhled do typické parfémové tvorby značky Montale

Z podobné kategorie je také unisexová parfémovaná voda Montale Paris Aoud Purple Rose. Hlava nabízí vzácný šafrán, růži a ostružinu. Střední vrstva mísí agarové a santalové dřevo s pačuli. Trvanlivá spodní vrstva je ve znamení ambry, kůže a bílého pižma. V parfémech značky Montale se často vyskytuje oud – afrodiziakální aromatická pryskyřice, která se nákladně získává z agarového dřeva neboli orličníku. Jakmile je agarový strom zasažen parazity, vytváří na obranu tmavou a silně aromatickou pryskyřici. Ta je ze stromu odebírána a umístěna do sklepů, kde se po letech, po destilačním procesu, stává jednou z nejnákladnějších parfémových složek.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Jana
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Nevím, jaké jsou ostatní vůně Montale (mám ještě Amandes Orientales, to je prostě vanilka), ale tohle je opravdu docela síla. Je jednoduchá, krásná a mimořádně intenzivní. Z oblečení ji cítím ještě několik dní a popravdě řečeno, po její aplikaci mám chuť pořádně vyvětrat celý byt. Zamilovala jsem si ji, i když se nedá používat moc často. Je ostatně podle mého názoru taková slavnostní a vznešená, ale já ji dám i přes den. Je to vůně spíš na podzimní a zimní sezonu a pro společenské příležitosti , je opravdu hřejivá , jak je psáno v popisu výše. V teplém počasí je pro mně skoro nepoužitelá. Vůně přesně odpovídá uvedenému složení, já osobně bych uvítala růži ještě trochu výraznější, ale člověk nemůže mít všechno. Jsem s ní spokojená.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest