Montale Arabians Parfémované vody

Skladem   |  (ID: )
 
  2 039
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Montale Paris Arabians je silná orientální vůně inspirovaná svobodomyslností arabského koně, takzvaného Krále pouště. Získáte s ní nezaměnitelné charisma a energii k dosažení vytyčených cílů. Vůni Arabians mohou nosit muži i ženy, protože její ingredience nejsou výrazně maskulinní ani femininní. Parfémovaná voda je využitelná celoročně, při denních i večerních příležitostech, jen v horkém létě s ní šetřete.

Velkolepý oud, kůže, kardamom a růže

Kořenitý unisex parfém Montale Paris Arabians vstoupil na světové trhy roku 2017. V prvních minutách se vám ohlásí levandulí, kardamomem a červeným tymiánem. Smyslné srdce parfémované vody vytváří růže, pačuli a vetiver. V základu (i celé kompozici) je nejsilnější agarové dřevo neboli oud spolu s afrodiziakální kůží, které zde doprovází ambergris a pižmo. „Příjemná pikantní parfémovaná voda, s níž se jakoby ocitám na orientálním trhu s kořením,“ zní jedna online recenze Montale Paris Arabians.

Hřejivá kořenitá vůně pro celou rodinu

Oud (také Agarwood, Aloeswood, Eaglewood či latinsky Agalocha) byl v minulosti mnohdy vzácnější než zlato. Oud je svou kouřovou a balzamickou pryskyřičnou vůní až hypnotizující. Tímto hřejivým dřevitým olejem přetéká i parfémovaná voda Montale Paris Arabians. Vyzkoušejte ji i ve vaší rodině! Nechte její členy, muže i ženy různého věku, aby si k ní sami našli cestu. Jistě to bude v pravou chvíli.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest