Montale Aoud Damascus Parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Skladem 1 až 3 ks   |  (ID: 32437)
1 489
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Pierre Montale, zakladatel stejnojmenné značky, strávil část svého života v Saúdské Arábii. Tam vytvářel unikátní parfémy pro vysokou společnost, členy aristokratických kruhů i saúdskoarabského krále a jeho choť. Po svém návratu, v roce 2003, založil v Paříži svůj vlastní parfumérský dům. Jeho záměr byl jasný – představit západnímu světu noblesu a úchvatnost orientálních parfémů. A tak každý flakon jeho vůní skrývá záhadnost Blízkého východu, kus Arábie, ale i jeho lásku a vášeň k parfumérskému umění. Parfémované vody Montale jsou umíchány jen z přírodních ingrediencí té nejvyšší kvality a ve vysoké koncentraci. Díky tomu jsou velmi intenzivní a dlouhotrvající. Vůně se ukrývají v ikonických hliníkových flakoncích, které brání průniku světla a tím chrání drahocenné vonné esence, které se v něm nachází. Každý parfém je namíchaný osobně mistrem Montalem. Díky tomu se budete cítit skutečně výjimečně…

Agarové dřevo, někdy označované jako OUD, patří mezi nejoblíbenější ingredienci Pierra Montala. To proto, že se jedná o složku, která je velmi unikátní, ale také z toho důvodu, že nabízí nekonečné kombinační možnosti. Montale si toto uvědomil již v Saúdské Arábii a začal později jako první dovážet tuto vzácnou ingredienci na západ. Oud se produkuje, když je agarový strom zasažen parazity. Je to jeho tajemstvím obrany a boje proti těmto škůdcům. V rámci ozdravného mechanismu si vytváří tmavou a silně aromatickou pryskyřici. Ta je ze stromu odebírána, chráněna před světlem ve sklepích, kde se po několika letech čekání, po pozdějšímu destilačnímu procesu, stává jednou z nejdražších parfémových ingrediencí. Díky tomu se jí také přezdívá „tekuté zlato“. To proto, že na arabských tržištích často mívá někdy i vyšší cenu než tento drahý kov. Oud se používá také při duchovních obřadech a říká se, že svým způsobem překračuje i hranici náboženství.

Dámská parfémovaná voda Montale Paris Aoud Damascus je olfaktorické spojení rafinovanosti arabského oudového dřeva a něžnosti sametové damašské růže s intenzivní sílou kadidla. Unikátnost vůni dodává světlice barvířská, jinak známá jako „turecký šafrán“. Montale Paris Aoud Damascus je silná a trvanlivá vůně, jež potěší nejednu fanynku vybraných a bohatých niche parfémů s exotickým složením.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 3x recenze zákazníků

Recenze 3x


Barbora
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Nádherná vůně. Esence růže v té nejkrásnější podobě. Ale není skutečně pro každého.

  • Neotřelá vůně. Dlouhá výdrž
Vivian
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Skvostná vůně, ovšem ne pro každého. Třebaže je nádherná, není to žádná líbivka, která zavoní každému, a také nesluší každé ženě. Já osobně k ní moc ráda voním, ale ke mně samotné se tato vůně nehodí, cítím, že nejsem typ osobnosti pro Aoud Damascus, neladíme spolu... Ale je to takový můj talisman. Je v ní cosi tajemného a zároveň cosi důvěrně známého. Nikdy se nerozloučíme.

wanda
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Agarové dřevo - Aoud, tajuplná hluboká vůně, nejzvláštnější, co znám, voní starověkem a jeho bájemi, snesou ji jen znalci a gurmáni.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest