Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Ultra Sculpt & Contour Kit
Cena
-

Makeup Revolution London Ultra Sculpt & Contour Kit

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Makeup Revolution London Ultra Sculpt & Contour Kit

Jakmile objevíte líčidla značky Makeup Revolution London, asi budete chtít zkusit všechna a vaše kosmetická sbírka se postupně rozroste o další a další skvosty. I když cestujete, můžete ohromovat okolí profesionálním makeupem. Paletky z řady Makeup Revolution London Ultra Sculpt & Contour Kit vám nabízí v praktickém, kompaktním provedení bronzer, rozjasňovač a tvářenku. Každý produkt plní jinou funkci a kombinací všech tří dosáhnete přirozeného, oslnivého efektu.

Makeup Revolution London Ultra Sculpt & Contour Kit: bronzer, rozjasňovač a tvářenka v jednom

Bronzer ze setu Ultra Sculpt & Contour Kit přinese vašim tvářím přirozeně opálený vzhled a hloubku. Rozjasňovač pak zdůrazní určité partie obličeje, například lícní kosti, obočí nebo vrchol nosu, čímž dodá tváři jas a lesk. Nakonec tvářenka zajistí svěží vzhled, zvýrazní lícní kosti a vykouzlí celkově pěknou barvu.

Naličte se všemi produkty jemně, aby byl výsledek přirozený

Nejprve naneste bronzer na místa, kde byste se přirozeně opálila, tedy na vrcholy tváří, bradu a čelo. Poté aplikujte rozjasňovač na body, které chcete zvýraznit, a tvářenku na lícní kosti. Důležité je použít vhodný nástroj pro aplikaci, například šikmý štětec. A které odstíny bronzeru, rozjasňovače a tvářenky vybrat? Pro světlou pleť se doporučují jemně růžové a světlé barvy, pro střední pleť růžové s akcenty hnědé a pro tmavší pleť zlaté a bronzové barvičky. Rozjasňovač by měl být vždy jen o odstín světlejší než vaše pokožka. Důležité je také sladění odstínů líčidel s vaším outfitem a celkovým vzhledem.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest