Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka Řada
Cena
-
Objem
-

Látkové pleny

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Látkové pleny

Látkové pleny jsou v péči o citlivou dětskou pokožku nenahraditelné i ve 21. století. Každé miminko potřebuje ve své výbavičce sadu měkkých, lehkých a vzdušných látkových plen! Dnes už je můžete pořídit v různých typech, barevných provedeních a vzorech.

Mušelínové pleny – luxus pro vaše maličké andílky

Bavlněný mušelín, ze kterého jsou vyrobeny moderní látkové pleny, je znamenitý pro vaše děťátko od samého začátku. Můžete je používat jako pleny, k různému utírání, ale také jako podložku či přikrývku při kojení. Látkové pleny jsou prostě multifunkční a vždy se přizpůsobí vašim potřebám. Děťátko v nich bude doslova jako v bavlnce.

Sortiment látkových plen samozřejmě skýtá mnohem více možností – například bambusové pleny nebo plenky vytvarované do obdélníků, které se vkládají do speciálních dětských plenkových kalhotek. Existují také látkové kalhotkové pleny na suchý zip, s nastavitelnou velikostí pro novorozence i batolata.

Látková plena je praktická, ekologická – a moderní

V poslední době stále více rodičů opět přebaluje své děti látkovými plenami. Důvody jsou především ekologické, ale také ekonomické a zdravotní. Látkové pleny bodují šetrností k životnímu prostředí, protože nevytvářejí takové množství odpadu jako jednorázové pleny. Navíc jsou ekonomicky výhodnější, protože je lze prát a používat opakovaně. Dalším důvodem pro upřednostnění látkových plen může být zdraví dítěte, neboť se vyrábějí z přírodních materiálů a neobsahují chemikálie, běžné v jednorázových plenách. Jsou měkčí a příjemnější na dotek než jednorázové pleny a nehrozí u nich riziko alergických reakcí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest