Lalique L´Insoumis Toaletní vody pro muže

2x

Popis produktu

Toaletní voda Lalique L´Insoumis pro muže vznikla roku 2016 jako pocta zakladateli značky, jímž byl umělec René Lalique. Je určena pro charismatického muže, dobrodruha a názorového vůdce, který dokáže přetvořit sny v realitu. Úvodní neotřelá kombinace bergamotu, rumu a bazalky přechází v tradiční mužné srdce tvořené levandulí, černým pepřem a šalvějí. Základ vytváří vzácná dřeva, vetiver, pačuli a mech.

Vůně tajemného lesa na den i večer

Parfém Lalique L´Insoumis je fougerová dřevitá vůně, která vás zavede do temného lesa ukrytého v ranní mlze, mezi jehož stromy nesměle probleskávají sluneční paprsky. Skvěle vyjádří vaši svobodu, nekonvenčnost a zároveň nezbytnou záhadnost, která je tak lákavá pro ženy. Vůně nejlépe vynikne v chladnějším ročním období, při denních i večerních příležitostech.

Parfémy francouzské značky Lalique

Francouz René Lalique se v období secese proslavil autorstvím šperků a později také skleněných dekorací. Uplatnil se i jako návrhář flakonů pro výrobce parfémů. Vytvořil například známý flakon parfému Nina Ricci L'Air du Temps s uzávěrem ve tvaru holubičky. Koncem 20. století začala společnost Lalique vyrábět i vlastní parfémy, jejichž originální flakony dnes tvoří žádané sběratelské edice. Své čestné místo má mezi nimi i pánská toaletní voda Lalique L´Insoumis v lahvičce s reliéfem kapradiny, který Lalique uplatnil již na své známé váze Tourbillons z roku 1926.

Hodnocení 4.8

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Pepig

<p>Hezká vůně. Těžší. Taková teplá, hřejivá. K obleku perfektní, ale spíš na zimu. Koupit si tohle v létě je nesmysl. Lalique znovu nezklamal, opravdu voní krásně, ale prostě jinak než je moderní. Žádná vodička na polévání od hlavy až k patě. Není to takový nášup jako Encre Noire, ale i tak moc povedená vůně.</p>

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: