Lalique Amethyst Éclat Parfémované vody pro ženy

3x

Popis produktu

Vůně parfémované vody pro ženy Lalique Amethyst Éclat spatřila světlo světa v roce 2014 a stala se následovnicí předchozí vůně Lalique Amethyst z roku 2007. Jak už název napovídá, vůně našla svou inspiraci v kráse ametystu, drahého kamene, který je ceněný pro své vlastnosti i krásnou fialovou barvu. Ta se ostatně promítá také do jedinečného designu flakonku, který je zdobený květy pivoňky a motivy ostružiny a maliny. A jaká je samotná vonná kompozice? Očaruje vás aromatem lesního ovoce i něžnou vůní květin, která ještě zvýrazní vaše ženské přednosti. Podmanivá a optimistická vůně je určena ženám, které chtějí zvýraznit své přednosti a umocnit svou přirozenou krásu.

Smyslná a optimistická vůně pro sebevědomé ženy

Jako lahodný ovocný koktejl voní úvodní akordy, které jsou založeny na vůni ovoce. Aroma sladké hrušky doprovází noty čerstvě utržené zralé maliny a svěží vůně černého rybízu. Zatímco úvod patřil ovoci, srdce je zcela oddáno květinám. Brány do rozkvetlé rajské zahrady vám otevře souhra magnolie, pivoňky a růže, jež je považovaná za královnu mezi květinami. Vonný koncert uzavírá vůně ostružiny společně s aromatem pižma, jež rozehraje notu vaší smyslnosti.

Objevte ve vůni parfémované vody pro ženy Lalique Amethyst Éclat ten nejkrásnější šperk. Vůně se hodí na denní nošení i na výjimečné události, při kterých vám umožní zazářit.

Hodnocení 4.3

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 3x recenze zákazníků

Recenze 3x


Katka

Příjemná,letní ovocenka,hruštička,neurazí.

Krista

Lada nepřeháněla! Krásná, neobvyklá vůně, rozvoní se v teple asi po půl hodině a tehdy je to to pravé. Navíc hezká krabička, krásný flakon, cena odpovídající obsahu. Použití bych neomezovala věkem, jde o nádhernou dámskou vůni, což bych považovala za jediné kriterium pro dárek. Obsahuje "něco" velmi delikátního, přitažlivého. Navíc dlouho drží. Koupila jsem bez zkoušení a Lalique opět nezklamal.

lada

super !!!!!


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: