L'Oréal Professionnel Série Expert

Získejte 2 dárky k nákupu L'Oréal Professionnel nad 899 Kč. Před-šampon L'Oréal Professionnel Metal Detox Professional Pre-Shampoo Treatment (45 ml) a druhý dárek si můžete vybrat mezi L'Oréal Professionnel sérum na vlasy Absolut Repair Molecular Professional Rinse-Off Serum (75 ml) a maskou na vlasy L'Oréal Professionnel Absolut Repair Professional Mask (75 ml).

Akce platí od 16. 7. do 15. 8. 2024 nebo do rozdání zásob. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Získejte vlasovou péči s tepelnou ochranou L'Oréal Professionnel SteamPod Professional Smoothing Treatment 50 ml jako DÁREK k nákupu multifunkční parní žehličky L'Oréal Professionnel SteamPod 4 Moon Capsule Limited Edition.

Akce platí do rozdání zásob. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Professionnel Série Expert

Chcete mít bohaté, zdravé, leskem zářící vlasy? Korunu vaší krásy, za kterou se kdekdo rád otočí? Pomůže vám s tím francouzská značka L'Oréal Professionnel, která má v oblasti vlasové kosmetiky opravdu zvučné jméno. Oblíbily si ji také celebrity v čele s Evou Green, Kirsten Dunst nebo legendární modelkou Twiggy.

L'Oréal Professionnel Série Expert: TOP vlasová kosmetika

L'Oréal Professionnel Série Expert je profesionální řada kosmetické vlasové péče, vyvinutá s pomocí nejnovějších technologií. V této řadě najdete šampony, kondicionéry, masky na vlasy a další produkty, které se běžně používají v kadeřnických salonech. Dopřejte si je i do svého domácího salonu!

Tipy na produkty profesionální vlasové péče z řady Série Expert

Absolutním bestsellerem je šampon Absolut Repair Lipidium, který opravuje a posiluje oslabené části vlasového vlákna, ihned obnovuje vlasy zevnitř a chrání je před dalším poškozením. Hvězdnou ingrediencí tohoto šamponu je The Lipidium Complex, renovující jednotlivé části vlasového vlákna podle jejich faktického poškození. Co na šampon říkají recenze? „Vlasy jsou lesklé, vypadají vitálně, dobře se rozčesávají.“ „Jsem s ním nadmíru spokojená, krásně voní… Dávám 5 hvězdiček.“ Další oblíbené šampony ze Série Expert nesou názvy Vitamino Color A-OX a Volumetry. Frčí také kondicionér pro velmi poškozené dámské vlasy L'Oréal Paris Expert Absolut Repair Lipidium či stejnojmenná vlasová maska.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest