L'Oréal Professionnel Tecni.Art

Získejte 2 dárky k nákupu L'Oréal Professionnel nad 899 Kč. Masku na vlasy L'Oréal Professionnel Vitamino Color Resveratrol (75 ml) a šampon L'Oréal Professionnel Vitamino Color Resveratrol (100 ml).

Akce platí od 18. 6. do 17. 7. 2024 nebo do rozdání zásob. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Získejte vlasovou péči s tepelnou ochranou L'Oréal Professionnel SteamPod Professional Smoothing Treatment 50 ml jako DÁREK k nákupu multifunkční parní žehličky L'Oréal Professionnel SteamPod 4 Moon Capsule Limited Edition.

Akce platí do rozdání zásob. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Professionnel Tecni.Art

Toužíte po originálním účesu přitahujícím vždy a všude pozornost? Objednejte si speciální kosmetiku od experta, francouzské značky L'Oréal Professionnel, která má v této oblasti bohaté zkušenosti. Její produkty používají také slavné osobnosti v čele s Evou Green, Kirsten Dunst či proslulou modelkou Twiggy.

L'Oréal Professionnel Tecni.Art: TOP vlasový styling

L'Oréal Professionnel Tecni.Art je odborná řada kosmetické vlasové péče, která se zaměřuje na úpravu a styling všech typů vlasů. Můžete si vybrat ze speciálních laků, gelů, tužících pěn, vosků, past či přípravků chránících vlasy při žehlení a fénování. S výrobky řady Tecni.Art získáte potřebnou fixaci a objem vlasů bez jejich zatěžování. Navrhli ji profesionálové pro profesionály, ale výborných výsledků dosáhnete i v domácím prostředí.

Tipy na kosmetické produkty z řady L'Oréal Tecni.Art

V řadě L'Oréal Tecni.Art najdete vlasové spreje, fixační pěny, séra, stylingové pasty a další produkty, které se běžně používají v kadeřnických salonech. Nejlépe hodnocený je u nás sprej Fix Design s mechanickým rozprašovačem, určený pro silnou fixaci celého účesu nebo zdůraznění jeho částí. Sprej velmi přesně zaměřuje, fixuje a zároveň vlasy chrání před UV paprsky. Beze zbytku ho vyčešete. Aplikuje se na suchý, upravený účes ze vzdálenosti 15 cm. Rovněž oblíbená fixační pěna pro objem Full Volume Foam získala tuto recenzi: „Dobře tuží i velice jemné vlasy, nelepí, nezatěžuje. Vlasy ve srovnání s podobnými produkty stejné kategorie drží lépe a déle. Dobrý poměr cena versus výkon.“

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest