Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Kojenecké lahve

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Kojenecké lahve

Kojenecké lahve jsou nepostradatelnou součástí každého rodičovského vybavení. Pokud kojíte, ale potřebujete si odpočinout nebo se musíte na chvíli od dítěte vzdálit, speciální lahve umožní jeho nakrmení bez přerušení kojení. Tyto modely podporují sací reflex a jsou kompatibilní s odsávačkami mléka. A jestliže nekojíte, lahve nejrůznějších typů jsou nezbytností pro krmení vašeho dítěte umělými mléčnými výrobky a další výživou.

Pro šťastné bříško vašeho miminka

V současnosti jsou nejoblíbenější praktické plastové kojenecké lahve, ovšem bez obsahu BPA. Mají čitelnou a přesnou stupnici pro jednoduchou přípravu jídla i široký otvor pro usnadnění plnění a mytí. Mohou být opatřeny speciálním ventilem, který snižuje mísení mléka se vzduchem a tím předchází dětské kolikové bolesti bříška, nadměrnému říhání a hromadění plynů. Při chystání věcí pro novorozence je velmi žádaná dárková kazeta s kojeneckými lahvemi a dudlíky, zhotovenými dle nejnovějších vědeckých poznatků. Lepší výbavičku pro své dítě nenajdete!

Jak pečovat o kojenecké lahve?

Jakmile jste si vybrali vhodnou lahev, je důležité ji pečlivě udržovat. Lahve a dudlíky neboli savičky se musí pravidelně sterilizovat, aby byly zcela čisté a hygienické. V prvních týdnech po narození dítěte je doporučeno sterilizovat lahve po každém použití, později jednou denně. Sterilizovat lze například v horké vodě nebo ve sterilizátoru. Moderní kojeneckou lahev můžete dezinfikovat a ohřívat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí (kromě savičky). Pokud vaše dítě nechce pít z lahve, vyzkoušejte jiné druhy dudlíků či kojeneckých lahviček. Z e-shopu je máte doma coby dup.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest