John Galliano Before Midnight Toaletní vody pro muže

2x

Popis produktu

Jako nocí prozářený klenot na vás zapůsobí toaletní voda pro muže John Galliano Before Midnight. Svojí orientálně-dřevitou vůní vás nechá nadechnout se zvláštního a magického okamžiku těsně před půlnocí, v němž se skrývá výjimečné kouzlo přitažlivosti a nezapomenutelných pocitů. Tato pánská toaletky byla vytvořena pro elegantního, atraktivního a sofistikovaného muže, který miluje život v celé jeho barevnosti a rozmanitosti.

Vůně Before Midnight je postavena na svěžím úvodu, kterému dominuje lahodné zelené jablko, doplněno o bílý pepř a kardamon. V srdci se tajemně mísí tóny lístků fialky s levandulí, jenž sladce vyladí esence na slunci vyzrálé švestky. Na závěr se přidají velice mužné silice dřevin a tabáku, se smyslně se prolínajícím aroma ambry a tonka fazole v základu.

Pánská vůně z roku 2013 se asi nestane davovou záležitostí, zato potěší muže, který chce být cíleně odlišný. Její sladce-kořenité aroma vám pomůže stát se králem večera a vytvoří z něho nezapomenutelný zážitek. S toaletní vodou John Galliano Before Midnight budete stylový, okouzlující a bezkompromisně jedinečný.

Hodnocení 5.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 2hodnocení uživatelů

Recenze 2x


  • Voní stejně jako deodorant.
Martin Přáda

Prostě super, jako vše od této řady


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: