Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

John Galliano

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce John Galliano

Hledáte sexy parfém, s jehož pomocí vystoupíte z davu? Značka John Galliano ví, jak na to! Naleznete u ní smyslné, vášnivé, ale zároveň tajemné a svůdné vůně. Na své si tu přijdou i muži, které jiné značky často opomíjejí. Galliano triumfuje sladce kořeněnou toaletní vodou Before Midnight (2013), díky níž zazáříte v každé společnosti. Vznikla pro muže, který miluje život v celé jeho barevnosti a rozmanitosti. Alternativou pro ženu je vůně Parlez-Moi d'Amour By Night (2015), založená na lákavé borůvce, růži a pačuli. Pokud toužíte po originálním vyjádření, zaměřte se na parfémy značky John Galliano.

John Galliano: Výstřední módní návrhář

John Galliano (nar. 1960) se narodil na Gibraltaru a ještě jako dítě se přestěhoval do Velké Británie. Tam vystudoval návrhářství a představil své první módní kolekce, které u kritiků velmi uspěly. V roce 1990 John Galliano přesídlil do Paříže, kde se postupně vypracoval až na post uměleckého šéfa značky Givenchy. Stal se tak prvním Britem, který ovládl francouzskou módní firmu. Záhy John Galliano přešel k Diorovi, který poněkud skomíral a potřeboval postavit na nohy, což Galliano zvládl ve svém typickém výstředním stylu. U Diora působil 15 let a souběžně rozvíjel i svou vlastní značku John Galliano. Návrhář je kromě jiného autorem slavného novinového potisku z roku 2000, který zdobí dámskou i pánskou módu.

Oblíbené vůně značky John Galliano

V roce 2008 představil John Galliano také svou první vůni, zabalenou do „gallianovsky“ výrazného flakonu. Mystický až gotický dámský parfém John Galliano definuje kadidlo s aldehydovými a květinovými tóny. O populárním pánském parfému Before Midnight, k němuž patří i sprchový gel a deodorant, už byla řeč. Dámy zase rozechvívá parfém Parlez-Moi d'Amour z roku 2012, jehož růžový flakonek připomínající milostný dopis hovoří za vše. Pojmenování vůně našlo inspiraci v písni „Mluv se mnou o lásce“ od nejslavnější šansoniérky světa Edith Piaf. Parlez-Moi d'Amour je dnes rozsáhlou sérií žádaných vůní značky John Galliano. Nechte se nalákat – nebudete litovat…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest