Jean Patou Joy Parfémované vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Francouzská parfémovaná voda Jean Patou Joy je opravdovým ztělesněním luxusu. Existuje již od roku 1930 a stala se druhou nejžádanější vůní na světě – hned po Chanelu No.5. Jedinečné srdce parfémované vody Jean Patou Joy překypuje 10 600 květy jasmínu i záplavou romantických okvětních lístků růží. Velmi svůdně působí také dřevitě-pižmový základ. S celoroční vůní Joy se ihned stanete dámou na úrovni.

Slavná růžově-jasmínová vůně

Legendární dámský parfém Jean Patou Joy vás uvítá aldehydy, bulharskou růží, tuberózou, hruškou, ylang-ylang a svěží zelení. Jeho srdce naplňuje intenzivní jasmín, májová růže, konvalinka, kořen kosatce a orchidej. Základu vládne santalové dřevo, erotogenní civet a pižmo. Obklopte se obláčkem vůně Joy, která ženy uchvacuje už po celé generace!

Z dějin značky Jean Patou

Jean Patou si už v roce 1912 otevřel malý krejčovský salon. Po válce, kterou strávil v armádě, svůj podnik otevřel znovu a proslavil se novátorskými činy: například prodloužil tehdejším emancipovaným ženám jejich krátké sukně, aby se opět cítily ženštěji, vynalezl elastické plavky a praktické tenisové sukně. Představil i nové vázanky či první opalovací olej. Po krachu na burze však luxusní módě hrozil zánik. Záchranou značky Jean Patou se staly parfémy, zejména dodnes nejslavnější kompozice Joy – jedna z nejdražších jasmínových vůní historie. Obdržíte ji ve flakonu ovázaném zlatou nití.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest