Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Hrnečky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Hrnečky

Nastal čas, kdy se váš potomek učí sám pít? Dopřejte mu dětský hrneček se super vlastnostmi! S ním zvládne pití bez rozlévání a cestu k nezávislosti každé dítko.

Získejte bezpečné, hygienické a snadno ovladatelné dětské hrnečky

Dětské hrnky z naší nabídky umožňují pití po celém obvodu. Mají také vlastní antibakteriální ochranu, takže se nemusíte bát žádných škodlivých mikrobů. Navíc to není jen tak ledajaká ochrana, ale využívá přirozených vlastností zinku, takže má opravdu top kvalitu. Hrneček je zkonstruovaný tak, aby zvládnul pití bez rozlévání. Dítě se s ním naučí kontrolovat své pohyby a připraví se na pití z otevřeného hrníčku. No a co design? I ten je skvělý! Tvarované úchytky skvěle padnou do dětských ručiček a široká a pogumovaná základna ochrání nádobku před převrhnutím. Jako rodiče určitě oceníte, že se hrneček snadno čistí díky malému počtu částí a neobsahuje BPA. Tak co říkáte? Lepší nácvik pití si asi ani nemůžete přát…

Tipy na moderní hrnečky a další nádobí pro batolata

Můžete si vybrat hrnečky pro trénování samostatného pití, nevylévací hrnečky včetně modelů se slámkou, dětské sportovní lahve se slámkou i sety hrnečků s miskami. Všechny produkty jsou od renomovaných firem, které zajišťují využití nejnovějších vědeckých poznatků a zdravotní nezávadnost. Například délku pítka hrnečku navrhují neurologopedi a terapeuti pro rozvoj řeči. A jako materiál pítka se používá vysoce jakostní měkký silikon.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest