Hermes Rocabar Toaletní vody pro muže

3x

Popis produktu

Thierry Hermés, zakladatel věhlasné stejnojmenné značky, se zaměřoval na exkluzivní zboží v luxusním provedení a jeho prvotřídní kvalitu. Výrobky z nejvybranější kůže v podobě kabelek, doplňků a obuvi, ale i šperky, světoznámé hedvábné šátky a porcelán, to je hlavní sortiment této továrny na přepych s rodinnou tradicí. Jako většina módních domů i Hermés se rozhodl udělat krok správným směrem a vytvořil svou kolekci vůní. Ty jsou navrhovány těmi nejlepšími parfuméry v oboru, a to již od roku 1944.

Toaletní voda Hermés Rocabar je jako široké otevřené prostory v krajině, kde se setkává svěží vůně jedle s hřejivostí cedrového dřeva. Toto olfaktorické ztělesnění přírody vytvořil Gilles Romey již v roce 1998. Složení je plné dřevin a jehličnanů. Díky tomu se s vůní budete cítit jako na skutečné procházce lesem. Horní tóny mísí esenci z cedrového dřeva a jalovce, dále koriandr a svěží citron a bergamot. Střední tóny ukrývají další dávku cedrového dřeva, které je zde doplněno o květinové duo v podání fialky a karafiátu spolu s kardamomem a cypřišovými tóny. Spodní tóny jsou silné a dlouhotrvající. To proto, že obsahují pačuli, benzoin, dubový mech a pryskyřici z kanadských stromů. Závěrečný hřejivý polibek dodává špetka vanilky.

Inspirací pro vytvoření Hermés Rocabar byla ikonická tradiční přikrývka pro koně značky Hermés s modrými a červenými pruhy na šafránovém pozadí. Tato předloha má mimo jiné evokovat nespoutanou projížďku na koni v lesích. Rocabar je velmi intenzivní vůně pro muže s více než dvacetiletou tradicí. Potěší milovníky přírody i pány, kteří si potrpí na tradiční a trvanlivé parfémy.

Hodnocení 4.7

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 2x recenze zákazníků

Recenze 2x


Jiří

Pavarotti pánských vůní .

  • Pavarotti pánských vůní .

Mohu jen doporučit, úžasná dřevitá vůně.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: