Hermes Eau de Citron Noir Kolínské vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Thierry Hermés, zakladatel věhlasné stejnojmenné značky, se zaměřoval na výrobu exkluzivního zboží v luxusním provedení a jeho prvotřídní kvalitu. Výrobky z nejvybranější kůže v podobě kabelek, doplňků, obuvi, šperků, světoznámých hedvábných šátků, ale i porcelán, to je hlavní sortiment této továrny na přepych s rodinnou tradicí. Jako většina módních domů i Hermés se rozhodl udělat krok správným směrem a vytvořil svou kolekci vůní. Ty jsou navrhovány těmi nejlepšími parfuméry v oboru, a to již od roku 1944. Od té doby si vůně Hermés získávají na celém světě velké množství věrných a nadšených uživatelů.

Jednou z unikátních kolínských vod značky je bezpochyby Hermés Eau de Citron Noir. Parfumérka Christine Nagel dostala od Hermés volnou ruku při komponování nové vůně. Její Eau de Citron Noir je ztělesněním její fascinace nad rozsáhlým množstvím citrusů ve světě rostlin. Christine chtěla vytvořit něco nového, co tu ještě nebylo, a ne pouze citrusovou klasiku, kterých je na trhu mraky. Kolínská voda Hermés Eau de Citron Noir proto obsahuje rozmanité množství atypických citrusových esencí, které se v parfémech příliš neobjevují. Mezi ně bezesporu patří rostlina zvaná Buddhova ruka, která je silně aromatická. Dále jmenujme černou sušenou limetku, která má říznější odér než její klasická „sestra“. Složení vůně dále mísí citrony z různých koutů světa s černým čajem. Unikátnost a nevšednost mezi citrusovými vůněmi je docílena díky dvěma složkám – guajakovému dřevu a vůni kouře.

Hermés Eau de Citron Noir je výrazná a výbušná vitalita citrusových plodů v kombinaci s rafinovanou hloubkou kouřových a dřevitých esencí. Vůně nabízí jedinečný a paradoxní citrusový otisk, přetrvávající svěžest a houževnatost. Odráží umění žít ve stylu Hermés. Jednoduše dokonalá, pro ženy i muže, na celý cen i pozdní večery, taková je Eau de Citron Noir od Hermés.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest