GUESS Gold

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě GUESS Gold

Inspirujte se přepychovou, hlubokou dámskou vůní GUESS Gold! Toto dílo žádané americké značky GUESS, prosycené aromatem božské ambry a šťavnatého ananasu, vynášejí ženy z celého světa do společnosti již od roku 2007. V chladnějších dnech a umírněně se GUESS Gold dá používat i do kanceláře.

GUESS Gold: parfém se smyslným ovocně-květinovým rytmem

Vonnou symfonii GUESS Gold uvádí svěží ovocné tóny citronu, ananasu a jablka. V srdci zprvu nesměle, ale po chvíli s plnou silou rozkvétá leknín, jasmín, růže a hyacint. Rámec celé kompozici vytváří ambra, vetiver a santalové dřevo – trvanlivé složky základu, které se svůdně rozvinou především na prohřátých místech pokožky.

Kromě běžných zápěstí nebo loketních jamek využijte pro aplikaci parfému GUESS Gold také méně tradiční místa jako podkolenní jamky a kotníky. Provoníte se tak velmi rafinovaně a s tímto výjimečným vonným doplňkem nastoupíte k dokonalé souhře. V důsledku docílíte ve hrách lásky lepších výsledků než otevřeným sváděním

Ideální vonná řada pro obdarování blízké ženy

V rámci vonné řady GUESS Gold čas od času vstupují na trh i dárkové kazety, v nichž může základní parfémovanou vodu doplňovat její praktické cestovní balení, tělové mléko se shodnou vonnou kompozicí a podobně. Ovšem díky honosné zlaté záři vypadá dárkově i samotná parfémovaná voda GUESS Gold. Zkuste ji blízké ženě nadělit třeba pod vánoční stromeček a sledujte, jak se rozzáří i ona. Vonné kouzlo GUESS Gold, které ji vzápětí obklopí, už jen korunuje váš láskyplný záměr.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest