GUESS

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce GUESS

„Věřte si, následujte své instinkty a nikdy se nevzdávejte!“ říká americká módní značka GUESS, ve světě módy i vůní považovaná za symbol mladistvého života, odvahy a nikdy nekončícího dobrodružství. Sexy parfémy GUESS jsou mnohdy vonnou alternativou bílého trička a opotřebených džínů – populárního a osvědčeného oblečení pro každodenní nošení. Hodí se pro všechny rebely a rebelky s vysokým sebevědomím, jimž pomáhají otevřít kdejaké dveře. V sortimentu značky GUESS však nechybí ani moderní pánské fougere vůně na večerní party, například Guess Night.

GUESS: Slavné indigo džíny, kabelky a parfémy

Značku GUESS založili roku 1981 v Los Angeles v USA bratři Georges, Armand, Paul a Maurice Marciano, původem maročtí Židé a potomci rabínů, kteří vyrostli ve Francii. Na tehdejším nudném trhu značka zapůsobila jako zjevení. Okamžitě ji proslavily džíny s opraným vzhledem a také černobílé reklamy, na nichž figurují topmodelky a další celebrity, například Eva Herzigová a Claudia Schiffer. Značka je známá i svými kabelkami, doplňky a především inspirativními parfémy. „Velká spokojenost.“ „Luxusní dárek.“ „Guess 1981 je jako hory v Rakousku nebo Švýcarsku, cítíte ten čerstvý a čistý vzduch.“ „Tradiční značka, kvalita, super cena.“ – Tak znějí vybrané Elnino zákaznické recenze na TOP vůně GUESS.

Nejznámější dámské a pánské parfémy značky GUESS

Parfémy GUESS jsou na trhu od roku 1990 a působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Mezi nejznámější patří řada Guess Seductive, která zahrnuje vábivé dámské ovocně-květinové i uhrančivé pánské orientální vůně. Legendární džíny připomínají žádané toaletní vody Guess 1981 Indigo (2018) v dámské i pánské verzi, skvělý doplněk nejen k džínovému oblečení. Vynikající hodnocení mají vůně Guess 1981 (2017 dámská), Guess Night (2013 pánská) či Girl Belle (2013 dámská). Pokud si k ležérní módě vyberete parfém značky GUESS, v tu ránu se budete cítit skvěle a optimisticky. A to přece stojí za to!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest