Goldwell

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Goldwell

Goldwell je špičková vlasová kosmetika zahrnující kompletní vlasovou péči a přípravky pro styling. Se značkou Goldwell – vaším osobním kadeřníkem – budete mít vždy krásné, zdravé a zajímavě upravené vlasy. Například o Goldwell Style Sign Creative Texture Roughman, matujícím vosku na vlasy, se z jedné recenze dozvíte: „Dělá lesk, podrží tvar vlasů a nelepí se.“ Goldwell Dualsenses Color Shampoo, šampon pro uchování barvy normálních až jemných vlasů, ohodnotila paní Zdenka pouhými třemi slovy, ale výstižně: „Super, voní, myje.“

Goldwell: Německá vlasová kosmetika

Inspirativní značka Goldwell vznikla v roce 1948 v Německu a od té doby neustále zdokonaluje své výrobky a expanduje na světové trhy, přičemž úzce spolupracuje s kadeřnickými salony. Vzdělává je, podporuje v kreativitě a získává od nich zpětnou vazbu pro svůj další rozvoj. Cílem značky Goldwell je snadné a efektní použití všech přípravků při maximální šetrnosti k vlasům, a to i v domácím prostředí. Například roku 2012 vyvinula s pomocí inovační technologie společnosti Kao vyživující permanentní barvu bez obsahu amoniaku, využívající spotřebitelského trendu ohleduplného barvení vlasů.

Tipy na přípravky značky Goldwell

Oblíbeným výrobkem značky Goldwell je Salon Only Super Firm Mega Hold (600 ml), lak na vlasy se silnou fixací. Vlasy jsou po něm lesklé a dobře se vyčesává. Žádaný je rovněž Dualsenses Ultra Volume Shampoo (250 ml), objemový šampon pro jemné až normální vlasy, který neobsahuje silikony. K dalším hojně objednávaným produktům značky Goldwell náleží 300ml pánský šampon na vlasy i tělo, 250ml šampon pro suché a lámavé vlasy, 100ml sérum pro tepelnou ochranu vlasů či 200ml vlasový sprej pro zpevnění vln. V sortimentu společnosti Goldwell najdete i mnoho dalších šamponů, suchý šampon, gel pro objem a tvar vlasů, kondicionéry, masky i vosky pro různé typy vlasů, sprej pro ochranu a lesk vlasů, sérum pro zklidnění vlasové pokožky nebo péči o barvené vlasy ve spreji. Ceny profesionální vlasové kosmetiky Goldwell jsou velmi příznivé.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest