Goldwell Salon Only

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Goldwell Salon Only

Získejte neuvěřitelně pevný účes s mimořádnou výdrží! Dovede vás k němu populární lak na vlasy z řady Goldwell Salon Only, který kombinuje výjimečnou fixaci s jednoduchým použitím a snadným vyčesáváním. Teď si můžete v pohodlí vlastní koupelny vyzkoušet profesionální výsledek.

Goldwell Salon Only: domácí fixace vlasů jako ze salonu

V řadě Goldwell Salon Only najdete vyspělé laky na vlasy se střední i extra silnou fixací. Vlasy s nimi získají dokonalý tvar, objem a pevnost, ať už jde o zdůraznění vašeho každodenního stylu, nebo účes pro výjimečné příležitosti. Speciálně pro ženy, které od svého stylingového produktu očekávají maximální jakost a výkon, je určen lak na vlasy Goldwell Salon Only Super Firm Mega Hold. Nezáleží na tom, zda chcete mít elegantní upravené vlasy, nebo divoký a dravý look, tento lak vám vždy umožní dosáhnout dokonalého výsledku s dlouhotrvající fixací.

Goldwell – vaše vlasy, váš styl

Goldwell je špičková značka vlasové kosmetiky, zrozená v Německu v roce 1948. Dnes nabízí kompletní vlasovou péči i stylingové produkty. Produkty Goldwell jsou navrženy pro snadné a efektní použití. Zároveň působí šetrně, i když si vlasy upravujete doma. Můžete tak docílit úžasných výsledků bez obav o zdraví vlasů. Se stylingovou kosmetikou Goldwell možná objevíte vlastní netušené umělecké schopnosti. S jejími laky na vlasy Goldwell Salon Only i dalšími výrobky budete vždy připravena zazářit. Nebojte se přitom s odvahou vyzkoušet každý účes, který jste si vysnila. Překračujte hranice, experimentujte a nechte rozkvést svou kreativitu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest