Frais Monde Sultan Flowers Toaletní vody pro ženy

Popis produktu

Toaletní vody Frais Monde jsou nadmíru originální a rozpoznatelné v dnešní široké nabídce vůní. Frais Monde čerpá inspiraci pro výrobu parfémů ve Středozemí, kde jihoitalská značka vznikla a kde je nekonečné množství inspirujících esencí, ze kterých jsou vůně zkomponovány. Jsou to zejména ovocné plody, zrající bobule, půvabné květiny, svěží vůně listů, kůra stromů, koření nebo dřevité složky. V portfoliu nechybí ani velmi krásné gurmánské vůně. Vybere si opravdu každý – i ten nejnáročnější zákazník.
Květinově orientální vůně Frais Monde Sultan Flowers je nesmírně něžná a delikátní. Nečekejte těžkou vůni exotického paláce, ale spíše hebkou pudrovou vůni květinového koutku, kde nevinně kvete arabský jasmín. Pojí se s tuberózou, fazolí tonka a vanilkou. Je to krásná a konejšivá, zasněná a nesmírně chutná vůně - každý den si můžete dopřát hebký obláček, který vykouzlí úsměv na rtech.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.3

(hodnoceno 3x)

  • 75 % zákazníků doporučuje
  • 3x recenze zákazníků

Recenze 3x


Petruš
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Příjemná vůně, lehce nasládlá, vanilková, jemná, vhodná pro zralou ženu

  • Příjemná vůně, vhodná na letní dny
  • Nic
Lucie
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Vůně, ke které se moc ráda vracím - velmi optimistická lehce sladká vůně je lehounce gurmánská. Velká dávka heliotropu a vanilka se hodí zejména pro slunné dny. Používám na oblečení toaletku, ale na tělo mám raději olejíček.

Jana
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Od první chvilky cítím jen a jen vanilku, žádné květy. Vůně se nijak nevyvíjí. Bohužel se mi nelíbí.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest