Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Frais Monde

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Frais Monde

Frais Monde je oblíbená italská značka přírodní termální kosmetiky a parfémů. Vydejte se do světa středomořských vůní, inspirovaných místními lesy, pobřežím, květinami i ovocem jižní Itálie. Značka Frais Monde vznikla v roce 1987 a úspěšně navázala na mnohaletou rodinou bylinkářskou tradici. Prvních 30 kosmetických produktů vychází z původních rodinných receptur a obsahuje jedinečnou termální vodu, pramenící poblíž jihoitalského města Crotone. Vyzkoušejte unikátní parfémy i kosmetiku, kterou pohání italská vášeň pro výzkum i inovace, stejně jako bezmezná fascinace přírodou a snaha o neustálé zlepšování.

Přírodní termální kosmetika Frais Monde

Frais Monde se v 80. letech minulého století stala jednou z prvních značek termální kosmetiky. Její zakladatelé brzy objevili úžasné léčivé účinky zdejší termální sirné vody a promítli je do svých kosmetických přípravků. Přírodní kosmetika Frais Monde nabízí péči o pleť i dekorativní přípravky, které pleti navrací zdravý a mladistvý vzhled. Vedle termální vody v této kosmetice najdete blahodárné přírodní oleje (jako třeba mandlový, olivový olej či olej z hroznů) a certifikované přírodní výtažky. Těšte se na účinné aktivní látky, jako jsou výtažky z citrusů, oliv, bylinek, granátového jablka, jasmínu či hroznů. V žádných přípravcích Frais Monde naopak nenajdete parabeny, nikl, PEG, jakékoliv chemické deriváty ani složky zvířecího původu. Přírodní kosmetika Frais Monde si vás okamžitě získá.

Parfémované oleje Frais Monde a další vůně

Jednou z nejoblíbenějších položek jsou legendární parfémované oleje Frais Monde, které představují perfektní alternativu běžných parfémů. Parfémované oleje vás okouzlí nejen svým složením bez alkoholu a konzervantů, ale především překrásnou vůní a velmi dlouhou výdrží. Jsou proto vhodné i pro citlivou pokožku, kterou mnohdy tradiční parfémy s alkoholem zbytečně dráždí. Vedle parfémovaných olejů Frais Monde nabízí i voňavé toaletní vody, mezi nimiž si vybere snad každý. Přičichněte si ke květinovým, ovocným, dřevitým, orientálním či gurmánským vůním Frais Monde!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest