Frais Monde Lily Of The Valley Parfémované oleje pro ženy

Popis produktu

Procházíte se ztichlým lesem, posloucháte zvuk ptáků a najednou cítíte omamnou vůni. Jdete směrem k ní a ocitáte se na mýtině poseté bělostnými konvalinkami... Poznejte návykovou vůni konvalinek v celé jejich kráse díky parfémovanému oleji pro ženy Frais Monde Lily Of The Valley, který je jedním z nejoblíbenějších parfémovaných olejů značky italské přírodní kosmetiky Frais Monde. Kouzlo parfémovaného oleje nespočívá pouze v jeho dechberoucí vůni, ale také v jeho jemném složení, které nedráždí pokožku a neobsahuje PEG, parabeny a nikl. Vůně se navíc ukrývá v malém a praktickém flakonku, který najde místo v každé kabelce.

Omamná vůně konvalinek

Něžná, ale přesto výrazná. Taková je vůně konvalinek, která má ve světě parfémů své nezastupitelné místo. Zahalte se i vy do romantického závoje, s nímž rozkvetete, a nechte se zcela pohltit radostí a krásou, která z vonné kompozice vyzařuje.

Vůně parfémovaného oleje pro ženy Frais Monde Lily Of The Valley se dokonale rozvine ve chvíli, kdy ji po kapkách aplikujete na zápěstí, jamky pod ušními boltci a na předloktí.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 6x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 6x recenze zákazníků

Recenze 6x


Marcela
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Konvalinky

  • Věrná svěží vůně
  • -
Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Vonný olej jako zpestření. Používám v ty dny, kdy nejdu nikam do společnosti a voním se jen tak pro sebe. Jemná nerušící vůně.

Lucie
Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Vyhovuje mi forma vonného oleje. Překvapila mě docela velká výdrž. Sice se jedná o jemnou vůni (čistou), ale cítila jsem ji mírně i po celém dni.

  • Nádherná vůně konvalinek.
Katka
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Moc příjemné, přírodní vůně. Naprosto ideální do kabelky. Za mně vede jasmín, ale krásné jsou všechny :-)

Nikol
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Sadu jsem koupila mamince a měla opravdu velkou radost. Každá z těch vůní má opravdu něco do sebe. Osobně se mi moc líbí ta konvalinka - ta je neuvěřitelně krásná, svěží a dlouho vydrží. Mamince se nejvíc líbí bergamot. Jasmín voní jako kompozice více květin - spíše než čistý jasmín.

Eva
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Opravdu nádherná sada vůní - nevím, která je krásnější. Ta konvalinka mi hodně připomíná vůni Chloe... Všechny tři jsou velmi intenzivní a dlouho vydrží.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest