Frais Monde Cherry Blossoms Toaletní vody pro ženy

Popis produktu

Toaletní voda Frais Monde Cherry Blossoms je svěží třešňová vůně symbolizující jaro, rozkvetlé zahrady a příval nové energie. Její mladistvou sílu skvěle doplňují citrusové plody uzrálé na italském slunci. S úctou k přírodě sestavená toaletní voda Cherry Blossoms vám v každé situaci poskytne náruč plnou letní pohody, radosti a optimismu. Něžná vůně je vhodný doplněk k pracovním i volnočasovým aktivitám.

Vůně zrozená v jihoitalských třešňových sadech

Dámský parfém Frais Monde Cherry Blossoms startuje jiskřivými tóny citrusové kůry a bergamotu, k nimž se zvolna přidávají květinové akordy a v základu i vůně třešňových plodů. Hodí se především k jarnímu, letnímu a dennímu nošení. Vystihněte svou romantickou duši jemným parfémem Cherry Blossoms!

Frais Monde: kosmetika inspirovaná Středomořím

Fascinuje vás středomořská příroda se svým mixem mořských, květinových a lesních vůní? Tak to si jistě zamilujete přírodní kosmetiku Frais Monde. Nabízí více než 100 produktů a 50 unikátních vůní. Na své si přijdou vyznavači mošusových, citrusových, květinových, ovocných, gurmánských, dřevitých, orientálních i uklidňujících vodních kompozic. Základními částmi kosmetiky italské značky Frais Monde jsou sirná termální voda, minerální soli a jíl, přírodní extrakty a vzácné středomořské oleje. Laboratoří Frais Monde je neporušená botanická zahrada – a z ní pochází také toaletní voda Cherry Blossoms.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Hanka
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Je to téměř identická kopie Nina Ricci Nina, což dělá hodně podobné složení s citrusy na začátku a sladkým základem, který v tomto případě tvoří třešeň (nikoli třešňový květ) a v případě Niny kandované jablko, pralinka a další věci, ale výsledek je stejný. Takže vůně je to hezká, ale spíš sladší a bez jakéhokoli náznaku třešňového květu.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest