Ferrari Red Power Ice 3 Toaletní vody pro muže

9x

Popis produktu

Toaletní voda Ferarri Red Power Ice 3 je intenzivní vůně prostoupená pikantním kořením, jíž vévodí osvěžující bergamot a grapefruit. Kompozici určenou pro moderního muže s aktivním životním stylem doplňují vodní tóny a jemné květiny. Vůně Ferarri Red Power Ice 3 vás doprovodí od jara do podzimu, přes den i večer. Uplatní se v zaměstnání, při sportu i ve společnosti. Pouze v zimě ji nahraďte silnějším, například orientálním parfémem.

Sportovní citrusová vůně

Pánský parfém Ferrari Red Power Ice 3 zahrnuje svěží tóny plné energie ve všech třech vrstvách. Nejdříve ucítíte grapefruit, bergamot, cassis a koriandr. Jakmile se po pár minutách rozvine srdce vůně, zaznamenáte kardamom a sílu vodního živlu. Poté si celé hodiny užijete základové tóny medově vonící jantarové pryskyřice, aromatického kosatce a smyslného bílého pižma. A spolu s vámi i vaše okolí.

Z čeho se skládá parfém?

Parfém se skládá z vonných látek (obvykle desítek), alkoholu a vody. Jednotlivé ingredience se smísí, rozpustí v jemném lihu a k tomu se přidá voda, případně trošku barviva. Alkohol je v parfémech důležitý hned dvakrát: zajišťuje vstřebávání vonných látek do pokožky a poté jejich postupné odpařování. Podle vzájemného procentuálního poměru složek se pak udává koncentrace parfému. Například toaletní voda jako Ferarri Red Power Ice 3 obsahuje čtyři až osm procent parfémové kompozice v koncentrovaném lihu.

Hodnocení 4.8
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 9hodnocení uživatelů

Recenze 9x


  • Velmi svěží vůně se slušnou výdrží

  • Zatim krátce používám

  • Zkusil jsem podle složení a nelituji. Cítím v tom citrusy a musím říci, že na mě to voní opravdu suprově. Jsem spokojený a doporučuji.
  • Dobrá cena a dlouhá výdrž.
Marek W.

5 z 5

  • Výborný, voní jako rudý Hugo boss, svěží grep

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: