Nastavení filtrů

Ferrari

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Ferrari

Kdo by neznal slavnou italskou automobilovou značku Ferrari, spojenou s rychlostí, moderním designem a lákavými detaily sportovních vozů? Její aktivity jsou však rozmanité a zahrnují také produkci elektroniky, oděvů, módních doplňků, kosmetiky a stylových parfémů, které jsou tak jako vozy Ferrari opatřené typickým znakem vzpínajícího se koně. Luxusní vůně značky Ferrari, převážně pánské, ale také unisex a dámské, vstoupily na světové trhy roku 1999. Jsou to vzrušující kořeněné a nasládlé kompozice, ideální pro uživatele vyznávající sportovní eleganci.

Ferrari: Vůně od italské automobilky

Značka Ferrari proslula zejména svými sportovními vozy a účastí v automobilových závodech, na začátku hlavně Formule 1. V roce 1929 ji založil bývalý automobilový závodník Enzo Ferrari (1898–1988), manažer vlastního závodního týmu Scuderia Ferrari. Značka začínala jako sponzor amatérských automobilových jezdců, poté vyráběla závodní vozy a až po druhé světové válce i běžná auta. Časem pronikla i do dalších oborů a zejména parfémy Ferrari jsou velmi úspěšné, protože si je na rozdíl od automobilů této značky může dovolit prakticky každý. Ať se rozhodnete pro cokoli od značky Ferrari, vždy získáte její smyslný podpis.

Nejprodávanější parfémy značky Ferrari

Hned první orientální parfém Ferrari Black (1999 pánský) zaznamenal fenomenální úspěch. Parfém Racing (2003 pánský) je jedním z módních doplňků uctívajících tradiční červeň značky. Žádané jsou rovněž černé, modré nebo červené flakony parfémů ze série Ferrari Scuderia. Od roku 2012 vznikají populární pánské vůně z kolekce Ferrari Essence, například Amber, Vetiver, Musk, Leather či Cedar. Každá z nich je perfektním vyjádřením složky avízované názvem. Muži i ženy milují vůni Ferrari Pure Lavender (2015 unisex). Stejně jako značka Ferrari umožňuje svým fanouškům maximální požitek za volantem, předají vám svou sílu i její parfémy. Pronikněte s nimi do vzrušujícího světa Ferrari!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest