Excla.mation Excla.mation Kolínská voda pro ženy 50 ml poškozená krabička

49x

Popis produktu

Kolínská voda Excla.mation je celoroční svěží denní vůně pro ženy a dívky, které kolem sebe chtějí rozprostřít hravou jiskřivou auru plnou smyslnosti a svůdnosti. Optimistická vůně Ex’cla.ma’tion vstoupila na trh roku 1988 se sloganem „Můžeš mlčet – a přece všechno říct!“ Společnost Coty s ní zaznamenala velký úspěch, který stále trvá.

Podpořte svůj sex-appeal vanilkou a broskví

Lehounký parfém Excla.mation otevírají ovocné a zelené akordy, které přecházejí do květinového srdce a pižmového dřevitého základu. Hlavními složkami jsou vanilka, broskev, meruňka, pižmo, heliotropin, santalové dřevo, skořice, růže, cedr a konvalinky.Levná a přitom velmi dobrá. Mám ji ráda,“ říká o kolínské vodě Excla.mation česká uživatelka Ivča.

Jak se používá dámská kolínská voda

Zatímco pánové kolínskou vodu často aplikují na obličej, kde jim slouží zároveň jako voda po holení, dámy ji používají k provonění celého těla. Na léto jsou ideální jemnější kolínské vody na bázi květin a citrusů, které dokážou poskytnout úlevu v horkém počasí. V zimě vás doplní kolínské vody s orientálními a kořeněnými vůněmi. Kolínská voda neboli Eau de Cologne obsahuje 3–5 % vonných látek a je o něco slabší než toaletní voda. Její aplikaci proto zopakujte třeba už po dvou hodinách. Na druhé straně se nemusíte obávat skvrn na oblečení nebo obtěžování okolí těžkou vůní. Pečlivě vybraná kolínská je zkrátka prima doplněk pro každý den.

Hodnocení 4.6
  • 94 %zákazníků doporučuje
  • 49hodnocení uživatelů

Recenze 49x


Kdysi jsem používala parfém. Tak jsem tentokrát koupila kolínskou. V první okamžik zklamání. Není to stejná vůně, jako parfém, ale potom krásně se rozleží a voní příjemně a dlouho. Takže velká spokojenost.

Skvělá nabídka.

  • Objednala jsem po mnoha letech, super vůně, vydrží celý den.

  • Super
  • Krasne voni,dlouho vydrzi,cely den,vsichni chvali

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: