Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Dudlíky

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Dudlíky

Dudlík je jako malý kouzelník, který přináší pocit klidu a pohody do úst vašeho dítěte. Když se maličký cítí rozmrzele nebo plačtivě, stačí mu nabídnout dudlík a jako kouzlem se zklidní. Jemné sání dudlíku pomáhá dítěti také usnout, takže si prodlouženého nočního spánku užijí i rodiče. A tato úžasná maličkost dokonce podporuje správnou funkci zažívání, takže může být rovněž prevencí kolikových bolestí u miminek.

Poznejte základní typy dětských dudlíků

Existuje řada typů dětských dudlíků. Klasický dudlík je prostý, ale efektivní. Respektuje bezpečnost a pohodlí dítěte a je k dostání v různých tvarech a velikostech podle aktuálních potřeb vašeho dítěte. Ortodontický dudlík je speciálně navržen pro péči o správný vývoj čelistí a zubů. Jeho důmyslný tvar se přizpůsobí ústní dutině a ochrání náležité postavení zoubků. Jedničkou na trhu se stal silikonový dynamický dudlík, který nenarušuje sací reflex, přirozený vývoj řeči a skusu dítěte. Moderní dudlíky jsou bez BPA a odolné vůči opakovanému sterilizování.

Je libo osvětlený, kreativní dudlík nebo celý dárkový set?

V dnešní nepřeberné nabídce na vás může juknout i osvětlený dudlík. Je vybaven malým světélkem, které ho pomůže rodičům najít i ve tmě. Působí jako magická lucerna, která osvětluje cestu k pohodě a spokojenosti. A pro rodiče, kteří chtějí dát svému dítěti trochu víc stylu a osobnosti, vznikají takzvané kreativní dudlíky. Šmrnc a originalitu jim dodávají různé vzory, barvy a nápisy. Dudlíky bývají také součástí dárkových kazet s kojeneckými lahvemi a savičkami. Usnadněte si začátek nové životní éry dobře vybranými dudlíky!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest