Davidoff

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Davidoff

Značka Davidoff světu přinesla kromě jiného nesmírně populární a dnes již legendární pánskou vůní Davidoff Cool Water (1988). Tento gejzír svěžesti, přirovnávaný k vůni mořské vody, obsahuje celou řadu lákavých složek. Nejvýraznější je v něm levandule, zelený a mořský tón, máta, koriandr, jasmín, neroli, pelargonie, ambra, pižmo, cedrové dřevo a tabák. V roce 1996 vznikla také toaletní voda Davidoff Cool Water pro dámy, jemná vodní vůně s melounem, broskví a růží. Odráží nejkrásnější vodní úkazy světa: třpytivá havajská jezírka, modrá alpská horská jezera, skotské vodní páry i čirá moře jižního Pacifiku.

Davidoff: Parfémy, doutníky a další radosti

Světoznámou značku Davidoff založil Zino Davidoff (1906–1994), syn ruského židovského emigranta. Říkalo se mu Doutníkový král, neboť svůj život zasvětil tabáku a cestování. Vždy si ho uměl vychutnávat na 100 % a využíval každé obchodní příležitosti. Zpočátku se švýcarská firma Davidoff zabývala prodejem doutníků, tabáku a veškerého kuřáckého příslušenství. Parfémy značky Davidoff se na světových trzích objevily v 80. letech 20. století a jsou určené pro muže i ženy. Současnou firmu Davidoff charakterizuje také koňak, brýle, znamenitá káva, kožené doplňky, hodinky, psací potřeby a další radosti svátečních i všedních dní.

Nejznámější vonná díla značky Davidoff

Největší věhlas získaly již jmenované kultovní vůně Davidoff Cool Water a celá řada navazujících kompozic. Tipem může být toaletní voda Davidoff Cool Water Caribbean Summer Edition z roku 2018, která v sobě odráží průzračné moře a horký bílý písek karibských pláží. Také ona je k dispozici v pánské i dámské verzi (Sea Rose). Kromě desítek kompozic na téma Cool Water firma nabízí i vůně Adventure, Champion či série Blend Collection, Horizon a The Game. Vonná díla značky Davidoff doplňují deodoranty, sprchová kosmetika, tělová mléka i přípravky pro holení a depilaci.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest