Davidoff Hot Water

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Davidoff Hot Water

Prahnete po vůni, z níž se budou ženám podlamovat kolena? Vsaďte na řadu Davidoff Hot Water (2009). Přináší povzbuzující kombinaci ostrých vonných složek s pálivými papričkami v popředí, uzavřených v atraktivním rudém flakonu. Vonný doplněk Davidoff Hot Water nejlépe vynikne v chladnější části roku, jak ve večerní společnosti, tak v soukromých chvilkách. Buďte si jist, že je učiní velmi horkými…!

Davidoff Hot Water: výbuch vášně z ohnivé červeni

I otevírání ohnivě červeného flakonu dokáže naladit. Čeká na vás zajímavá vonná cesta, složená ze tří fází, jako je tomu u většiny parfémů. Vzrušující jsou už první minuty působení toaletní vody Davidoff Hot Water, zasvěcené spojení pelyňkového absinthu a bylinky bazalky. Hřejivé, mužné srdce, tedy samotný charakter vůně, vytváří pikantní pimento papričky s uvolňujícím pačuli. Základ definuje styrax a benzoe, složky dokreslující erotizující náladu tohoto parfému pravého svůdce.

Davidoff Hot Water Night – ještě větší noční povyražení

Řada zahrnuje také intenzivní toaletní vodu Davidoff Hot Water Night (2012). V hlavě nabízí černý pepř a jalovcové bobulky, v srdci růži a cedr, v základu ambru a oud neboli agarové dřevo. Jak napovídá slovo Night (Noc) v názvu, slibuje ještě větší noční povyražení než předešlá toaletní voda. Nechte se inspirovat.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest